Galatasaray 2 - 3 Hamburger SV

Evet yorumlarınızı alalım. Hamburg'u tebrik ediyorum. Çok güzel bir maç kazandık yolumuza bu şekilde devam edicez inş.
Bu topiğe ve sana yazıcağım forum kurallarına uymadığından bişey demiyorum.
Yav arkadaş 2-0'a getimişiz maçı nasıl yersiniz öyle saçma sapan goller ya resmen ellerimizle hediye ettik adamlara. Deplasmanda 1-1 berabere kalıyorsun. Geliyorsun kendi sahanda 2-0 öne geçiyorsun adamlara çok basit goller veriyorsun yazık ya valla bu taraftara bizlere yazık. Lanet olsun böyle maça ya böyle maç mı verilir.
hakketen yazık günah. 2-0'dan sonra savunma resmen oyunu bıraktı.
Lucretius : hakketen yazık günah. 2-0'dan sonra savunma resmen oyunu bıraktı.

Sana birşey sorucam.Spor bölümündeki Fenerbahce Sevilla - 4 Mart 2008 topiği neden sabit?
Neophyte
26.6001
Zaten Bordeaux maçında da 2 farktan kısa sürede kapandı ara. Ders almıyorlar mı bunlar çıkardıkları maçtan anlayamıyorum. Hamburg'un GS'den üstün bir takım olmadığı belli sadece bitiricilerdi. Bundan ders alınmalı, bana göre bu kadar takım içinden çok güzel bir rakipti.
Ligde Galatasaray'a başarılar dileriz :)
tedbunndy :

Sana birşey sorucam.Spor bölümündeki Fenerbahce Sevilla - 4 Mart 2008 topiği neden sabit?

Evet. Gerçektende niye sabitlenmiş ki o konu ?
tedbunndy :

açıkcası bilmiyorum, normale aldım.
Expert
34.0001
avrupa cincona göre değil dedikçe kızıyosunuz ama sonuç ortada.
KeLL : avrupa cincona göre değil dedikçe kızıyosunuz ama sonuç ortada.

Dinime küfreden müslüman olsa. Biz avrupada ne kadar başarılı olduğumuzu müzemizde duran iki adet kupayla çoktan gösterdik zaten. Darısı diğerlerinin başına ki hiç zannetmiyorum.
birbirinizi tahrik etmeyin. galatasaray orda türkiye'yi temsil ediyor. nasıl bir mantıkla böyle şeyler yazıyorsunuz anlamıyorum hakketen
Expert
34.0001
dün ki gibi edicekse bırakalım hiç temsil etmesin
Simdi Galatasaray gibi Milli takimda bi cok oyuncusu olan bir Turk takimi 2-0 lik bi galibiyeti ele gecirdikten sonra maci birakmasi gercekten icler acisi . Bastan Besiktasli oldugumu Soleyim . Topigi acan arkadasin Hamburg takiminin bi taraftari olmasina saygi duyarim ama bu sekilde bir turk sitesine aciklama yapmasi bence yanlis . Galatasaray gibi Dunya da basarisi olan ve dunyada bilinen Tek Turk takimi diyebilirim yurt disinda uzun zaman gecirdigimden biliyorum bu sekildeki bi malibiyeti bi Besiktasli olarak uzuntu duyuyorum ve de Hamburg macinda ve bundan once oynadigi diger ulke takimlarinda vede oynucagi her macinda desteklicegimide belirtirim . Ama eminim ki Galasatasaray bu macta yaptigi hatayi farketmistir vede ileri ki maclarda daha basarili olacaktir . Umudumuz budur . Ayrica her takim mukemmel degildir kazanabilir kaybedebilirde genede Galatasarayli Taraftarlardan takimlarini yenilselerde desteklemeerini isteriz .
Sizden daha cok değerliyiz ;) uefa cok önemli diil bizde daha cok kupa ;)
bunlar gibi kendini türk zanneden ve türkiyede yaşayıp bizleri rezil eden kıskanc barbarlar olursa biz ne kupa alırız nede ün ama şunu kimse unutmasınki GALATASARAY TÜRKİYE'DİR...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.