Tabiki neden olmasın ama ben sonucu bildiğimden fazla heyecanlı olmuyo :D
Bak bu tam Gsye göre bir söz;
Tünele girersen dikkat et umut sandığın ışık trenin farı olabilir :yes
Deepanti : Sizden daha cok değerliyiz ;) uefa cok önemli diil bizde daha cok kupa ;)

Nexima : 6s Saraçoğlu'na yılda 1 defa gelir oda sonuç belli zaten sdfdsf.

Quark : 2-0dan maç veriosunuz sonra çıkıp Fenere laf atıosunuz komedi yaa :p
Günler öncesinden yok kadıköye bayrak dikecez yok bilmem ne diyip durdunuz :) Kaşınıonuz kaşıyıncada küsüonuz :D
"Gs Kadıköyde Galip Gelirmi???" yaz 1905e gönder G.Sarayın son melodisini cebine indir:
Re Re Re Ra Ra Ra gaZsaray gaZsaray ZU HA HA!!! :yes

Ben mi konuyu bi taraflara çekiyorum? Artist artist konuşup benim asabımı bozma.
Ted:
Seni seviyorum Ballack.Seni seviyorum Shevchenko,Seni Seviyorum Lampard,Seni Seviyorum Nouma.Seni seviyorum Nonda,Seni seviyorum Rooney,Seni Seviyorum Ruud Van Nistelrooy
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
vs..

Her nerde yaşıyor ve yaşalıtılıyorsanız.

fghf
Hhahahaha Avrupa Yakasındaki Dursun gibi bu çocuk.Yön,zaman kavramı yok.1. sayfaya geç bakalım benim yazıpta senin alıntı yaptığın şeymi daha önce yoksa benim yukarıda verdiklerim mi?
her başarının altında şans yatar bu şansta dün gece hamburg'un yanındaydı diyen yönetici'ye saygılar :D:D:D
ÇEYREK FİNAL

Hamburg (Almanya) - Manchester City (İngiltere)

PSG (Fransa) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Marsilya (Fransa)

Werder Bremen (Almanya) - Udinese (İtalya)

YARI FİNAL

Werder Bremen / Udinese - Hamburg - Manchester City

PSG / Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk / Marsilya

Şayet turu geçseydik Manchester City ile karşılaşacakmışız. İki güzel maç bizi bekliyor olacakmış.
bize laf atan fenerbahceliler bu sene naptınız :D anlatın bakalım guizayı aldınız para yiyo adam başka bilşe yapmıyo aranesi aldınız kalpten gidicek bizim bu kupalara ihtiyacımız yok hepsi var müzede
Master
59.2997
Evet maç sona erdiğine ve konu yeterince saptığına göre konunun daha fazla açık kalmasına gerek kalmadı.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.