6s Saraçoğlu'na yılda 1 defa gelir oda sonuç belli zaten sdfdsf.
2-0dan maç veriosunuz sonra çıkıp Fenere laf atıosunuz komedi yaa :p
Günler öncesinden yok kadıköye bayrak dikecez yok bilmem ne diyip durdunuz :) Kaşınıonuz kaşıyıncada küsüonuz :D
"Gs Kadıköyde Galip Gelirmi???" yaz 1905e gönder G.Sarayın son melodisini cebine indir:
Re Re Re Ra Ra Ra gaZsaray gaZsaray ZU HA HA!!! :yes
Deepanti : Sizden daha cok değerliyiz ;) uefa cok önemli diil bizde daha cok kupa ;)

Dediğin kupalar Yayla kupası,Danone Yoğurt kupası falanmı? :huh :muahaha
tedbunndy :
Deepanti : Sizden daha cok değerliyiz ;) uefa cok önemli diil bizde daha cok kupa ;)

Dediğin kupalar Yayla kupası,Danone Yoğurt kupası falanmı? :huh :muahaha

Tedbunndy ne yazmasını bekliyorsunki bu arkadaşların hepsinden, Hepsi dik kafalı arkadaşlarımız. Diyoruzki isteyen istediğini destekler gidin Hamburgu destekleyin yunan takımını destekleyin bizim umrumuzda değil, saygı duyarız. Fakat gelipte şuraya saçma sapan şeyler yazmayın allah aşkına. Burada milleti tahrik etmeye çalışıyorsunuz sadece. Kimsenin çıkıpta başka bir takıma laf attığı yok burada. Konu başlığı Galatasaray-Hamburger SV fakat burada en fazla konuşulan takım Fenerbahçe ne alakaysa. Fenerbahçeden bahsedenler de kendi taraftarları zaten. Keşke kendi tuttukları takımlar da avrupa kupalarında başarılı olsalarda, onlar adına konu başlıkları açsak doğru düzgün ve seviyeli bir şekilde tartışsak.

Ayriyetten rakip takımdan bahsedeceğiniz zamanda ismini doğru düzgün yazın alaycı şekilde isimler yazmaya çalışmayın. Burada farklı farklı takımların taraftarları var, insanlar bunlardan tahrik oluyor. Biz nasıl Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor vb. gibi düzgün yazıyorsak sizden de aynı davranışı bekliyoruz. Burası tek bir futbol takımının forumu değil.
işte böyle beyler.
yavaş yavaş aglatıcaksın. . sindire sindire .. =))))
oh iyi oldu.
her ne kadar türkiyeyi temsil etsede
ne yapalım beyler elimizde değil bu 100 yıldır böyle.
yani her ne kadar gs yi sevmeye calıssamda sevemiorum ya ne yapiyim . cok garip bi duygu bu. diğer kardeşlerimde benle aynı duygudadır =)
maca bende izlemeye gittim , hamburg kazansaydı 47 tl cik alacaktım.
şükürler olsun tanrıya...
seni seviyorum olic .. xP
Seni seviyorum Ballack.Seni seviyorum Shevchenko,Seni Seviyorum Lampard,Seni Seviyorum Nouma.Seni seviyorum Nonda,Seni seviyorum Rooney,Seni Seviyorum Ruud Van Nistelrooy
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
vs..

Her nerde yaşıyor ve yaşalıtılıyorsanız. :D
Seni seviyorum Ballack.Seni seviyorum Shevchenko,Seni Seviyorum Lampard,da,Seni seviyorum Rooney,Seni Seviyorum Ruud Van Nistelrooy eurahdasdgfahdgf

saydıgın isimlere bak benim dedigim isme bak.
işte aradaki fark buuuu xD

ayrıca noumayla nondaya laf yok. nondayı bende seviyorum merak etme . xD xD xD
6s nolsnnn
Astrafast : Seni seviyorum Ballack.Seni seviyorum Shevchenko,Seni Seviyorum Lampard,da,Seni seviyorum Rooney,Seni Seviyorum Ruud Van Nistelrooy eurahdasdgfahdgf

saydıgın isimlere bak benim dedigim isme bak.
işte aradaki fark buuuu xD

ayrıca noumayla nondaya laf yok. nondayı bende seviyorum merak etme . xD xD xD
6s nolsnnn

Size 7 atan Sigma'mıdır Signalmidir herneyse o takımda da mı bunlar vardı?
Her ne kadar amblemini arayıp bulamasamda...
Her ne kadar norveç 2. liginde olsanda
Her ne kadar stadın tarla gibi olsada...
Seni seviyorum tromsö unutmadık unutturmadık...

Yönetici arkadaşlardan şu saçma sapan yorumların silinmesini talep ediyorum. Lütfen Dik Kafalı arkadaşlarım şuraya salak salak yorumlarda bulunmayınız.
ueehehe quark hll kardeşim.
ayrıca salak salak yorum deilki burda düzgünce tartışıyoruz ne yani. :D
Bencede burda heryerde olan Fb Gs rekabetinden dolayı tatlı bir atışmanın içersindeyiz. Üslubunu bozup direk bizlere hakarette bulunan sensin yaptığın ayıptır. :no
Astrafast : ueehehe quark hll kardeşim.
ayrıca salak salak yorum deilki burda düzgünce tartışıyoruz ne yani. :D

Arkadaşım sen beni anlamıyorsun sanırım. Konu başlığına göre yorum yap konu başlığına! Tromsodan, Fenerbahçeden bize ne ? Konumuz Fenerbahçe mi, Tromso mu şuanda ? Maçla ilgili yorum yapacaksanız yapın şuraya.

İllaki aramızdaki rekabetten bahsedecekseniz, çok değil 2 hafta sonra Ali Sami Yen'de maçımız var. O zaman da o maçla ilgili konu açılacak rahatlıkla yorumlarınızı dile getirebilirsiniz her şeyin yeri ve zamanı var.
ee tamam zaten ben ilk konu başlıgına göre yorum yaptım.
sen çektin konuyu başka tarafa.
bencede konu başlıgına göre konusalım.
nasıl 2-0 dan maç verdiğiniz hakkında
xP

+
ınfernus sen derken seni ted sandım. lafım sana değil. ted cekti konuyu o tarafa.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.