gs sion maçı sadece bir sıradan uefa maçı değil türkiyenin isviçrenin yaptıklarına karşın ondan haesap sorma maçıdır bu yüzden şu fanatizmi bırakıp türkiye için gs destekliyelim

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2007-09-20 15:56, 16 yıl önce)
Aynen Öle ... Zaten Rahat Olun Gs Alacak MAcı Rahat RAhat:) Fener İnterle MAcını Bjk'den Once Yapsa O Gazla Bjk Bile 5 Atardı Marsilyaya:D Ben Bile Gaza Geldım GEce Halısaha MAcı Yaptım ahah
çok saol zaten ben ne kadar ultraslanlı olsamda yinede feneri izledim sonuçta türk takımı tebrik ederim bu arada
Gs Üstünde Taraf Olarak Gösteriliyor.İnşallah Bize Bir Sürpriz Yapmaz :o_O

Ama Kadromuz Çok iyi Yaa insan her ne kadar sürpriz olabilir desede Gs YenecekMİŞ gibi :D:D
Silindi
Banned
0
Avrupadaki bütün takımlarımıza başarılar.Galatasaray bu sene çok iyi gene uefayı alacak gibiler :D inşallahda alırlar :=)
İddaa Oynadım.ATL.Madrid - Kayseri Erciyes'e 0-2 Çifte Şans Oynadım :D onlarda bi sürpriz yapacaklarmış gibime geliyor :)
saol..aynen ole bende dier macları izliyorum cunku biz türküz fanatizmin etkisinde cahillik etmiyoruzki...
Silindi
Novice
0
Kayserinin şansı oldugunu sanmıyorum umarım elerler ama bence falza umutlanmanın alemi yok.Ayrıca maç Madridde sen kayseriye yada beraberliğe oynamışsın :D yattı olm o şimdiden :D yırt sen o kuponu :D
Yok ya İçimde böleeee bi ışık var :D Kupon zaten bomba kuponlar oranları görsen Ağlarsın :D
arkadaşlar bnce bütün türk takımları
yensinde dünya ya bide o şerefsiz eski uefa başkanına isviçreli olana gösterelim
Bugün cimbomluyuz. İnşallah 3-4 tane atarlar kapak niyetine
Noxier : Bugün cimbomluyuz. İnşallah 3-4 tane atarlar kapak niyetine

+1907
Yapmayın Arkadaşlar 3-4 :bonus 8)
Silindi
Banned
0
Avrupa'da tüm takımlarımızın rengi Kırmızı-Beyaz'dır. Başarılar dilerim Galatasaray ve Erciyes'e.

Ayrıca başlığın daha büyük olanı yok muydu? Körüz ya biz!
Master
59.2997
Galatasaray'a başarılar. Linkin_park topic açmdan önce bi forum kuralları bölümünü okusan iyi olacak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.