Adept
4.3
@Linkin_park
- Faşist misin?
- Başlıkları büyük harf ile yazmayalım. (bkz. kurallar)

Avrupa maçlarının hepsini izleyen bir insan olarak; Beşiktaş ve Fener maçlarını izledim, sırada Galatasaray var. =)

Açıkcası Beşiktaş, Marsilya'da gerçekten pek bir üstünlük gösteremedi, ancak Fener Inter'i resmen ezdi. Inter'in acizliği karşısında şaşırdım, adamlar hiçbir şey yapamadı... Fener'in bariz birkaç gol daha atması gerekiyordu, şansı tutmuş Inter'in...
Abi Bu Tarz Teknik Adamlara İllet Oluyorum.

https://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&catid=32&articleID=7932

Aynısını Anderlect T.Direktörüde maç öncesi yapmıştı.Adama Bi baktım.Fener Atkısı falan poz veriyor ve Yeneceklerini söylüyorlar.Ya Nolursa Olsun Rakibin o Sen böyle yaparsan hiç çıkma sahaya.Mesela Erciyes'in Rakibi Çok güçlü ama ben Erciyes T.Direktörünün Bu tarz bi ropörtaj yaptıgını görmedim.
Silindi
Banned
0
Beyler maç d-smartda mı?
K.rciyes yada gs maçını nasıl izleyebilirim.Hangi kanallarda?
Master
59.2997
Gs maçını normal kanallardan birisi veriyordu ama hangisi hatırlamıyorum
21:15'te ATV'de izleyebilirsin.Galatasaray Maçını
Andain : Abi Bu Tarz Teknik Adamlara İllet Oluyorum.

https://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&catid=32&articleID=7932

Aynısını Anderlect T.Direktörüde maç öncesi yapmıştı.Adama Bi baktım.Fener Atkısı falan poz veriyor ve Yeneceklerini söylüyorlar.Ya Nolursa Olsun Rakibin o Sen böyle yaparsan hiç çıkma sahaya.Mesela Erciyes'in Rakibi Çok güçlü ama ben Erciyes T.Direktörünün Bu tarz bi ropörtaj yaptıgını görmedim.

haklısın valla,adam klübünü eziyor
Silindi
Members
0
Vallaha izlemek çok isterdim ama Kurtlar vadisi var :D Reklamlarda fln anca :D
Erciyes Maçınıda

21:45'te D SPOR'dan izleyebilirsiniz.
Silindi
Banned
0
Maçı izledim talihsiz 3 gol yendi doğrudur.Fakat defansta bu kadar acemi bu kadar hata yapan bir galatasaray ilk defa gördüm.

Sanki biraz rehavete kapılmışlar, rakibi küçük görmüşler o yüzden böyle olmuş gibi.

Allahtan Galatasaray kendine geldi de toparladı.İstanbula bu iş biter Gs rahat eler gibi geliyor bana.(Adam gibi oynarlarsa)

Hakan şükür'ün gene kötü olduğu bir maçtı.Lincoln, Ayhan ve Hasanın iyi oynaması ve hırsları Galatasarayı kurtardı.

İnşallah İstanbulda bi talihsizlik olmaz.

Arkadaşlar kayseri ne yaptı haberi olan var mı çok merak ettim ?
Bİr Fenerli olarak çok üzüldüm.:(Ligde başarılar.^^'
Master
59.2997
Kaç kaç bitti maç ?
Silindi
Master
59.2997
Erciyes 2-0 yeniliyor dakika 80.
Silindi
Master
59.2997
Maç madriddemiydi yoksa kayseridemi?
Yaff Abi ilk 30 dk Feldkamp'ın Çıkardıgı Kadroyu Görmedin mi?Rakibi Çok küçümsemiş,Kimse Koşmuyor.Bomboş bişe.Ayhan Gibi bir adamı sonradan alıyor. Neyse Yine iyi KEndi sahamızda inş.Rakibi küçümsemeyip Eleriz.

Gs Maçı 3-2 Bitti.
Silindi
Banned
0
Madrid'teydi.

Slothere, 3-2 yenildi Galatasaray. 40. dakikaya kadar 3-0'dı (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.