Bu Dünyaya Fenerli geldim,,Derdinide çektim sefasınıda sürdüm,,,Fenerli giderim...
Büyüklük kupayla deil sözle hiç deil anca yürekle olur... Bjk taraftarının yüregine saygı duyarım ama gese nin büyük olmadıgı açıktır..ne demişler asla büyük olamazsınız....
Flame(r) : Bu Dünyaya Fenerli geldim,,Derdinide çektim sefasınıda sürdüm,,,Fenerli giderim...
Büyüklük kupayla deil sözle hiç deil anca yürekle olur... Bjk taraftarının yüregine saygı duyarım ama gese nin büyük olmadıgı açıktır..ne demişler asla büyük olamazsınız....

Bencede +1;)

Çunku biz en buyuğuz :D
Tabii ki FENERBAHÇE
Kanglaoo : En iyi Spor Ekmek Spor Ekmek Spor Çok Yaşa
Ha bide yeniçağspor ve EkmekarasiKöfte Sporlarda 3 cü takimlarim:)
Şaka Maka >Zaten Takim 1 taane war oda Oda Oda Oda ????? Eveeet
TRABZONSPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR :)

Tabikide Trabzonspor :)
GalataSaray

Bu konu polat77 tarafından düzenlendi(2007-08-06 13:13, 16 yıl önce)
GALATASARAY
Evet arkadaşlar size bi olay anlatayım inşallah gs lilere komik gelir...Fb lilerde akıllanır...

Geçengün fb nin müzesine gittim bi baktım 10-15 tane araba içerde dirft yapıyor dedim neden burayı seçtiniz :

-CVP:Çünkü dünyada en az kupa alan takımın müzesi burası dediler...Yani Fb nin.

sonra Gs nin müzesine gittim sıradan gidilmiyom sordum önümdekine neden sıra ilerlemiyor...

-CVP:Çünkü dünyada en çok kupa alan takımın müzesi bura dediler...Yani Gs nin

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2007-08-06 01:27, 16 yıl önce)
Master
59.2997
xwerswoodx : @cem_15
Atatürk fb li diye fblisin sende vay be ne taraftar bende babam fenerli ama ben Dünyanın ve türkiyenin tek yıldır karması Galatasaray'ı tutuyorum...Bence Fenerdekilerin hepsini toplasan 1 adam bile etmez...!!! bence bu! bundan dolayı sadece kendi adına konuş fb li doğmuşuz fb limiz büyüyeceiz kim fb li doğdu yaw zaten sıkıcı bir gün geçirdim bugün he birde bilgin olsun fb lileri heç sevmem yani benim arkadaşlarım arasında hiç fb li yoktur...

(bence FB yi brezilya ligine almalılar...Hehe
nekadar arap varsa orda...
Bunlara 1 yıldız veriyorsanız...
Ben 2 yıldız Alırım...)

Biraz ağır ol gelip galatasarayla dalga geçiomu millet te gidip başkasının takımında dalga geçme hakkı buluosun sen Gs liysen gs liyim de çekil.
Biraz ağır ol gelip galatasarayla dalga geçiomu millet te gidip başkasının takımında dalga geçme hakkı buluosun sen Gs liysen gs liyim de çekil.

oda kendi adına konuşsun.Yada türkçe kursuna gidin beraber ne yazdığına okuyun da öyle konuşun.

Atatürk fenerli olduğunu kendi söylemiştir bunu neden tartışıyorsunuz ki FENERLİ DOĞDUK FENERLİ ÖLECEĞİZ !!!

eğer orda fb li doğdum fb li büyüyecem dese anlarım ama kendi adına konuşsun...

//bir hikaye!
Evet arkadaşlar size bi olay anlatayım inşallah gs lilere komik gelir...Fb lilerde akıllanır...

Geçengün fb nin müzesine gittim bi baktım 10-15 tane araba içerde dirft yapıyor dedim neden burayı seçtiniz :

-CVP:Çünkü dünyada en az kupa alan takımın müzesi burası dediler...Yani Fb nin.

sonra Gs nin müzesine gittim sıradan gidilmiyom sordum önümdekine neden sıra ilerlemiyor...

-CVP:Çünkü dünyada en çok kupa alan takımın müzesi bura dediler...Yani Gs nin
Silindi
Expert
5.4
DOĞDUĞUM GÜNDEN BERİ FENERBAHÇELİYİM VE SONSUZA KADAR DA FENERBAHÇELİYİM:alkis
Onurluyuzz Gururluyuz SAdece KocaeliSporluyuz...
Fenerbahcem benim minicik sevgilim söyle senden başka kimim var benim
Haydi kapalı!

Yağmurlu birgünde görmüştüm seni,

Üstünde çubuklu formalar vardı,

Bir anda tutuldum Aşık oldum ben

Hayatın anlamı Siyah-Beyazdı!
Karşıyaka

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.