Fener Bahçe
GALATASARAY 'lıyım

...,,,::;;''''--CİMBOM--'''';;::,,,...
Silindi
Members
0
Erkek Adam Kanatlı Takım Tutmaz...!

uLtRa AsLaN
buse_77300 : Erkek Adam Kanatlı Takım Tutmaz...!

uLtRa AsLaN

Bu laf çok hoşuma gitti Helal olsun bulana :P
ZevkLer Ve ZevkLer TartıŞıLmaz Allahım yaF kanatLı takımmış Galatasaray'ın Başkanı Bu Sene Bir Şahin Gibi uçuCaz demişti 100.yıL diye ama ne oLdu ? hay aLLahım Akılsız Başın Çilesini AyakLar Çekermiş hahah
ALEMİN KRALI CİM BOM
Alemin Eziği Cim Bom KıdemLi YüzBaşı Fener , Fener , FeneRR
fenerlilere sadece barcelona ve manchester united vakkalarını hatırlatmam yeterli Galatasaraylı olmaları için
Way way way çok akıLLısın GalatasarayLılar yansın yansın 100.yılda şampiyon olamadığına yansın haha
[FiB]Genç FenerBahçe : Alemin Eziği Cim Bom KıdemLi YüzBaşı Fener , Fener , FeneRR

Bak Bende Fener Bahçe'liyim. Fakat şu ana kadar başka takımı tutan insanlara, yada takımlarına Hakaret etmedim. Senin gibi birisin sadece kendi takımını desteklemesi lazım diye düşünüyorum. Saygı duymanı beklerdim. Sana hiç Yakıştıramadım.. :hayir
valla Galatasaraylıyım ama dier takımı tutan herkese saygı duyarım hatta bi şampiyonlar liginde bile hep feneri tuttum ama başarılı olamadılar ama olsun
BEŞİKTAŞ OKADAR!!!!!
Türk halkı bu şekilde davranmaya devam ettikçe, Türkiye'de Spor adına hiç bir şey olmaz...
DarK SHaDoW : Türk halkı bu şekilde davranmaya devam ettikçe, Türkiye'de Spor adına hiç bir şey olmaz...

+1

Millet kendi takımım da kendi takımım başka laf yok. Diğer arkadaşların tuttuğu takımlara, onlara, düşüncelerine saygı duyalım arkadaşlar. Fanatik olabilirsiniz ama bunu bu sitede yansıtmayın.
:evet:evet:evet:evet:evet gAlAtAsArAy :evet: :evet: :evet: :evet:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.