Evet maç bu gece saat: 23:00 'da NTV'de ..

Bana kalırsa Terim güzel kadro çıkarmış..

Dün Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim karşılaşma öncesi ilk 11'ini açıklamıştı. İspanya Teknik Direktörü Vicente Del Bosque ise yaptığı basın toplantısında herhangi bir kadro açıklamamıştı. İspanya Futbol Federasyonu da bugün takımın ilk 11'ini açıkladı.
Del Bosque'nin sahaya süreceği ilk 11'de, dün özellikle İspanyol medyası tarafından oynaması zor görünen David Villa'nın kadroda olması dikkat çekerken, İspanyol teknik adamın, Fatih Terim gibi çift forvetle ve 4-4-2 sistemiyle mücadeleye çıkması bekleniyor.

İspanya Futbol Federasyonu'nun açıkladığı resmi ilk 11 şöyle: Casillas, Ramos, Pique, Raul Albiol, Joan Capdevila, Senna, Xavi, Xabier Alonso, Cazorla, Torres, David Villa
A Milli Takımımızın ise dün açıklanan ilk 11'i şöyle: Volkan, Gökhan Gönül, Emre Aşık, Hakan Balta, İbrahim Üzülmez, Tuncay, Aurelio, Arda, Emre Belözoğlu, Semih, Nihat
Milli takım yavaştan Fatih Terim'in tekeli altına giriyor.Saçma sapan adamları kadroya alıyor.İnşallah herzaman olduğu gibi bu maçta da şans bizden yana olur.İki maçta da yenilirsek bunun faturası ağır olur.Artık Milli takımın Fatih Terim tarafından tekelleşmesine dur denilir.

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2009-03-28 20:05, 15 yıl önce)
İnşallah yenicez. :)
Fatih Terim'in oyun anlayışını hiç sevmiyorum, bi kurtulamadık. İspanya alıcak bence ama umarım yanılırım.
Türkiyenin son dakka gollerini unutmayalım. :)
Her an herşey olabilir. :huh
şansada bırakmamak lazım. ^^
O'da doğruda ben Türkiye'ye ayrı bi inanıyorum o yüzden. :)
Çok zor bir maç olacak. İnşallah kazanacağız.
son dakkilarda estirirz yine
Umarım yeneriz. Avrupa şampiyonasındaki gibi oynarız inşallah :)
Bu saat farkı beni öldürüyor
10 dakika kaldı sabredin.
bende terimin oyun anlayışını hiç sevmiyorum dünya kupasındaki başarıda terime diil bence oyunculara güvenmek lazım...
Formalarmı değişmiş yoksa benim gözlermi bozuk:huh

Ah be geliyodu gol.

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2009-03-29 00:41, 15 yıl önce)
Maç Kaç kaç ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.