Bu Maçda Çok Zorlu Geçecek 1 Maç Ama Her Zorluğun Üstesinden Geldik Bence Türkiyenin Aslanları Bu Maçıda Alıcaklar Ama Kolay Ama Zor Seninleyiz Türkiyem. Allahın İzniyle Maçı Alırsak Herkes Konvoya Katılsın. Maçı Aldığımızda 1 Viyana Kuşatmasına Daha Gideceğiz.
Eğer tam kadro olsaydık alacağımızdan adım gibi eminim ancak 6as(Servet,Emre,Arda,Emre,Nihat,Volkan) 2 yedek oyuncumuzdan yoksunuz bu biraz kötü oldu tabii ki.. Stoperde mehmet topal oynayacak.. Ve grup maçları olsa belki telafisi olabilirdi. Ancak yarı final olunca Almanyanın bu maçı boşlayacağını hiç sanmıyorum. Özellikle son 3 maçta Türkler bu kadar nam yapmışken.. Ama yine de umarım kazanırız..
Cogu Oyuncu Yok Servet,Emre,Arda,Emre,Nihat,Volkan Yok Yenmemiz Biraz :D
Volkan var yani cezası bitti 1 maç aldı bu maç oynayabilir...
Bilmiyorum Dun Haberlerde Dediler Ama Almanya Macinda Oynar Sonucta Turkiye Soz Konusu..Ama Rustude İyi Kaleci
volkan aurelio var arda,nihat,emre,servet,tümer yok

hırvat maçında da söylemiştim bu maç 4-2 biter die ve öylede bitti şimdiki tahminim 3-1 yenilecez..

not:Bence hiç umutlanmayalım çok zor hatta imkansız!
Tymaron : Volkan var yani cezası bitti 1 maç aldı bu maç oynayabilir...

2 maç aldı volkan. Bu maçta oynuyamaz.
Ben 1 maç aldı diye biliyorum :S
Silindi
Moderators
21.9001
Mércilé$$ : Cogu Oyuncu Yok Servet,Emre,Arda,Emre,Nihat,Volkan Yok Yenmemiz Biraz :D

kim demiş ?

server oynuyor , aşık oynuyor , nihatta problem yokmuş , volkanın cezası hırvatistan maçında bitti olmayanlardan biri arda diğeri yazmadığın tuncay
Nihat sezonu kapadı ameliyat olucak kasığından...
berkanu : volkan aurelio var arda,nihat,emre,servet,tümer yok

hırvat maçında da söylemiştim bu maç 4-2 biter die ve öylede bitti şimdiki tahminim 3-1 yenilecez..

not:Bence hiç umutlanmayalım çok zor hatta imkansız!

Tumer Var Oynucak Biliyorum Ben Dun Haberlerde Dedi Ayriyetten Tuncay Oynamıcak Biliyorum Haberlerde Ole Dediler SARİ KARTİ Var Kirmizi Yerse..
Şimdi izledim haberleri 1 dk önce:

Aşık,Belezoğlu,Nihat,Volkan,Tuncay,Arda,Servet off

Aurelio on

Zor, çok zor gibi gözüküyor :S
Çok zor bir maç olacak. Eksiklerimiz olmasa bunun da üstesinden gelirdik. Ama inanıoyrum ki yinede elimizden geleni yapacağız ve son dakikalarda yine birşeyler olacak. :)
Maçı galibiyetle sonuçlandırıp adımızı finale yazdırmak , tek temennimiz bu zaten.

Maça sayılı dadikalar kaldı ay yıldızlı takımımıza başarılar.
15. dk ve çok iyi oynuyoruz inşallah nazar değmez..Haydi Türkiye !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.