a ke hakemi isviçreli. Lan isviçreli adamın o maçta ne işi var.Ha isviçreli yarı alman ha azeri tam (yarım Türk olmaz) Türk hakem ne farkı var.Uefa nın da a ke
Adamların konuştuğu dil bile almanca sen koymuşun oraya hakem diye. Uefa gibi senin 10 kere taaaaa...
Birşeyide namuslu yapsalar ? şereflerini vermeden tabi kaldıysa.. Ulan o kadar ter döküyor insanlar yaptığın iş mi senın şerefsiz
2-1 koyduk ya Gecen Sene Dayak Yedıler ya..Uefa Baskanı Isvıcrelı ya..Ona Yalakalıp Ypaıcaklar ya..Italyanları Sankı Bız Eledık Hakem Gelmıs Hıncını Bızden Cıkartıyo..Yaptıkları Ise Bıle Ulke Sorunlarını Alet Eden Adii Serefsızler Yuzunden Onların Uzulmesı Gerektıgı Yerde Bız Kahroluyoruz..Eger Boyle Bı Hakem Vakası Olmasaydı Isterse 4-0 Yenıllseydık Bu Kadar Uzulmucektım..Sınırden Gozlerım Doldu..
sinirden tıtrıyorum hıc bır şekılde maçtan sonra konusamadım cok cok uzuldugum bırşeydı bu şekılde yenılmek ıstemezdım..
keske almanlar ıyı oynayıp yenselerdı en azından ıyı olan kazandı der geçerdım sımdı ıse dıyebılecegım tek bir şey bu hakemlere bela okumak.. ve Rüştünün yaşlandıgını kabul etmek.
Bi ara sanki hakem'i Almanya formasıyla gördüm ?
Uzuntudden Halusılasyon Goruyorsundur..
Keyfimiz kaçtı akşam akşam ya senin gibi hakeme lanet olsun.
@Nexiel

Burakcım hiç çıkarmadıki :)

Gol yediğimizde tele.fona msj geldi sinirden tel. kırdım.Bu kadar olmaz artık adam gibi bi iş yapın.
Rıdvan Dilmenin söylediği gibi "biz 4. olduk ama bundan 10 yıl sonra bu turnuva hatırlandığında akıllara Türkiye gelecek" bence buda bir başarıdır.
ben hıc sanmyıorum bızı hatırlanıcagıını suan belkı hgatırlıyolar ama ılerde skoru hatırlıcaklar.
Turkıyenın SOnu Bu Olmamalıydı...Belkı Hırvar Macında Balla Kazandık AMa..Bu Mac Boyle Olmamalıydı.
mert21 : Rıdvan Dilmenin söylediği gibi "biz 4. olduk ama bundan 10 yıl sonra bu turnuva hatırlandığında akıllara Türkiye gelecek" bence buda bir başarıdır.

10 yıl sonra sölesinler bende bütün paramı sana vericem:D
2002 Dünya kupası diyince aklına ne geliyor ? Hoş daha 6 yıl oldu...
o senin aklına gelrı uganda takımıda gıtse 3. olsa onlarada sorsan uganda gelır bunda anormal bısı yok

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.