fatih terim istifa etti
mert21 : 2002 Dünya kupası diyince aklına ne geliyor ? Hoş daha 6 yıl oldu...

canım benim.o bizim en büyük zaferimiz.ona bakılırsa brezilya kazandığı 5 galibiyetin yılınıda söler.ama gidip başka bir ülkenin söleyemez.bende söleyemem başkasıda.sen 1980 de çeyrek finaldeki takımları sayabilirmisin ? sayamazsın işte uzatmayın.
2002 Dnya Kupası Dıyınce SEnın AKlına Guneykore Gelıyormu??Onlarda 4.Olmustu..
Kimse bizi hatırlamaz avutmayalım kendimizi konuşacağı 3 dk. Türkiye iyi oynadı diyecekler kımsenın aklında iz bırakmadık.milleyetçilik resmen Almanlar beklemezdim ama geçende bir futbol liginde Türk takımı 1. olması %99 ile bakılırken maç 40-3 mü ne boyle bir şeyle bitti Alman takımı şampiyon oldu.Haysiyet ve şerefleri yok bunların.Gözlerim doldu sinirden.
Bu Avrupa Sampıyonasında 3.luk Macı YOkmu..Fatıh Terım Dırk Istuıfa Ettılerde..Yoksa Onudamı Dırek Elımzden Aldılar Mac Yapmadan..
Fatih Terim'i alsınlar en büyük iyiliği yapmış olur bana göre :) Ne derseniz diyin sevmiyorum oyun stilini.
Salak Herıf Yenılgımızı Istıfasıyla Kapatmaya Calısıyıo..
Futbolcular Fatih Terime değil kendi kafalarına göre oynadılar bence ayrıca iyiki bu kadro ile çıktı mükemmeldik helal olsun.Bize Almanyayı elimizden kaçırttık dedirttiler.Ama bu hakem var ya küfür etmemek için kendimi zor tuttum
yetkili bi topic acsın baslık acsın rüştü ve hakeme hakaret adına ya cıkıp camdan bagırcam sowcem vallahi sowcem
Hakemlere Sovmeye Baslasan Rustuye Gelene Kadar YOrgun Dusersın..
tedbunndy : 2002 Dnya Kupası Dıyınce SEnın AKlına Guneykore Gelıyormu??Onlarda 4.Olmustu..

güneykore 2. olmuştu:O_o
Spawnsas :
tedbunndy : 2002 Dnya Kupası Dıyınce SEnın AKlına Guneykore Gelıyormu??Onlarda 4.Olmustu..

güneykore 2. olmuştu:O_o

Yanlış biliosun

1.Brezilya
2.Almanya
3.TÜRKİYE
4.G.Kore
Fatih Terim veda konuşmasını o anki gerginlikle yaptığını,Hasan Doğan ile konuşmadan istifa etmeyeceğini yaptığı açıklama ile belirtti.Hasan Doğan da onu mutlaka ikna edeceğini belirtti arkadaşlar.
Fatih Terim'in takımın buralara gelmesinde emeği büyük.
@tedbundy
Senin salak dediğin insan senin yaşının kaç katı kadar başarı gördü biliyor musun?
Sen tabi sahadaki oyundan ibaret sanıyorsun futbolu.FAtih Terim'in emin ol göründüğünden fazla payı var.
Sakın çıkıp o kadrodan 1 kişiye bile böyle terbiyesiz bir şey söylemeye kalkma.Söylersen emin ol kul hakkına girmiş olursun.
Onlar olmasaydı ;
1-)O kadar mucizei le yarı finale çıkabilir miydik ?
2-)Sen günlerdir doyasıya böyle sevinebilir miydin?
3-)Gurbetçilerimiz bu kadar onurlandırılabilir miydi?
4-)En önemlisi Türk milleti ve türkiye böyle gururlanabilir miydi?
Lütfen bir şey söylemeden önce 2 kere düşün.Bir de bunu Fatih Terim'in yüzüne söyleyebilecek misin bunu da düşün.
Ben bir fenerbahçeli de olsam fatih terimin şu ana kadar türk futboluna verdiği emek ve kazandığı başarılar küçümsenemeyecek halde kimse fatih terime başarısız bir tekniktrektör diyemez ve ben fatih hocayı 2010 dünya dünya kupasında da a milli takımın başında görmek isterim .
adam tekniktraktör :D bi durmuo sürekli hareketler yapıo onun vücud dilini anlayamıyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.