Fatih Terim Milli Takım'ın başında gayet iyiydi. Onu çekemeyen insanların her maç sonrası eminimki yüzleri kızarmıştır.
o hakemin allah bin belasını versin şerefsiz onun yaptıgına kahpelik denir uefa'da uyuyor zaten isviçreliler onları eledigimiz için zaten gıcıktı bide isviçreli hakemi koydular iyice bıçtılar.Şu uefa hakemlerini yenilesin çok tecrübesiz ve mallar şuan okadar kin doluyumki küfür ettiysem affola..
lubos mişel güzeldi
beyler size bi şey soylıyeyyim almanlar bu kadar hiç sevinmemişti
eet zıpiker bile söyledi
ama varya bunu almanlara hiç yakiştiramadim hep kendilerini yere atiyolardi .. adamlara 3 dunya kupasi almiş ama adam olamamışlar
Merhabalar,

Yazıların büyük bir kısmını okuma şansım oldu ve Terim hakkında ileri geri konuşan arkadaşlarımız olmuş.Almanya'yı oynatmadık Türkiye ezdi geçti fakat son 3 maçtır bizim yaptığımızı onlar şans eseri yaptı ve kötü oynadı kazandı.Yenilgimizi bir kişiye bağlamak acımasızca olur bence, ilk defa yarı finale çıktık bunuda unutmayalım.Herşeye rağmen teşekkürler Türkiye umarım 3. olursun.-
bence almanya en iyi oyununu oynadi ama eksiklerden yenildik ayrica ben terimim yuzunden yenildigimizde kararliyim o adami hic sevmiyorum :D bastan ayrilsin bence atilmadan
rüştüye ve fatih terime laf atanlar yanlış düşünüyorlar. Delikanlı gibi oynadık. o kadar az yedek olmasına rağmen almanları feci sarstık. Şans ve hakem almanlardan yanaydı.
1 insan bir günde bu kadar karalanamaz. Rüştüden sözediyorum. 2002 de , hırvatistan maçında kurtardıklarını volkanın kurtarabiliceğinimi sanıyodunuz ? rüştü olmasaydı yarı final heyecanı bile yaşayamazdık. Fatih terim de elinden geleni yaptı. Herkes sakattı ve eksiklerimiz olmasına rağmen ilk golü attık ve almanyayı da baya bi zorladık
ben birgunde kirletmedim ben hic sevmiyordum o adami hepde soyledim sevmedigimi
Terimin çok kadro yanlışı oldu ayrılması iyi olur bence
@Neo75
Fatıh Terıme Gerızeklaı Dedıgımden Bahsetmısın..O Olmasa Yarı Fınale Cıkmazdık Demıssın..Asıl O Adam Olmasa Bu Almanları Dun Yerle Bır Etmıstık..Sana Sunu Sorarım..Servet Daha Avrupa Sampıyonasına Gıtmeden Sakatlıgı Bellıydı..Gokhan Zan Omzndan Cok Rahatsızlanan Bı Oyuncu Oldugu Bellı..Ve Buna Ayrıyeten Emre Asık Sakatlandı Allahtan Iyılestı Ve Sarı Kart Cezalsı Olarak Takımı Yanlız Bıraktı..Gokhan Zanda Sakatlansa Defansa Koyucak Adam Yoktu..Fatıh Terım Servet Ve Gokhan Zan Sorununu Dusunmeden Daha Duz Yolda Yuruyemıyen Tumer Dıye Bı Adamı Alıyor Kadroya..Yıldıray Gıbı Oyuncuyu Kadro Dısı Bırakıp Mevlut Denılen Bı Tecrubesız Bı Cocugu Alıyor Kadroya..Turkıyenın Gol Yollarında Sıkıntısı Olmamasına Ragmen Kadroyu Hucuma Yonelık Adfamla Dolduruyor..Ibrahım Toraman Gıbı Bır Oyuncuyu Sırf Kndı Cırkeflıgınden Kadroya Sokmuyor..Ve Bızı Dunyaya Sansla Geldık Gıbı Yazılar Yazmalarına Mahkum Bıraktı..Bızımde Yarı Fınale Cıkmamızda Oyuncularımızın Aslanlar Gıbı BIyerlerını Yırtmalarına Borcluyuz..Fatıh Terımın Hakkı Var Yok Demıyorum Ama Elenmemızdekı En Buyuk Pyda Fatıh Terımın..
3.lük maçı falan yok bu yarı final maçlarında yenilenlerin ikisine de bronz madalya veriliyo bzmkilere dün verilmiş.

Tedbunndy adamın o kadar yaptıklarını eleştirirsin bişey diyemem de "salak" ne demek oluyor?
TAMAM Elenmıs Olabılırz Ama Bazı Seylerıde Istıfasıyla Ortmeye Kalkması Salaklıktan Baska BIsey Degıl..Delıkanlı Gıbı Cıksın Bu Yolun Basında Hatalarımız Oldu Ama Ustesınden Geldık YInede Olanlar Karsında Cok Uzgunuz Dıye BIsey Yapsa Eyvallah Dıcem..Ama Kolay Yol Olan Cekıp Gıtmeyı Secıyor..Bence Bu *Salaklıktır*...Yada Turk Halkını Cok Salak Snıyor..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.