Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Expert
34.0001
Fenerbahçemiz, Olympique Marsilya forması giyen Mamadou Niang'ı renklerine bağladı.

Senegal Milli Takımı'nın formasını da giyen 31 yaşındaki forvet, yarın 13:00'te İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacak.

Kaynak: fenerbahce.org
Kariyerinin başında "genç" forvet oyuncusunun fenerbahçe'ye hayırlı olması dileği ile =)
bu adamlar 4 sene daha maks performansla iş yapar. müthiş bir transfer. çok sevindim.
roberto carlosun gitmesine çok üzülmüştüm doğrusu adam ziconun zamanında çatır çatır oynuyodu. ondan sonraki teknik heyet adamı küstürdü. yaş problem değil bence.
van Hooijdonk Fenerbahçeye geldiğinde 33 Ariel Ortega ise 29 yaşındaydı.. =))
Adamın fiziği yerinde. Yaşı problem değil. Çok iyi futbolcu. Başarılı olacaktır.
Fenere gelmeden önceki takımında aldığı paranın ne kadar fazlasını alacak?
HP-Nexiel : Fenere gelmeden önceki takımında aldığı paranın ne kadar fazlasını alacak?

1.8 Marsilyada alıyordu bizde net 2 alacak diye biliyorum.
Novice
12.5
HP-Nexiel : Fenere gelmeden önceki takımında aldığı paranın ne kadar fazlasını alacak?

10 katı fazlasını alması neyi değiştirir acaba ?
Başarılı olacaktır Niang, yıllardır forvet hasreti çekiyoruz. Yaşı problem değil. 2 yıl çok aktif oynayacaktır şüphesiz.
hayırlı olsun fakat şampiyonlar ligi eleme maçına yetişebilseydi keşke
Flame : Başarılı olacaktır Niang, yıllardır forvet hasreti çekiyoruz. Yaşı problem değil. 2 yıl çok aktif oynayacaktır şüphesiz.

oo kimleri görüyoruz :)

UEFA maçına yetişiyor Allah'tan. ilk maç zor olacak Bilica, Stoch falan cezalı.
Nexima :
Flame : Başarılı olacaktır Niang, yıllardır forvet hasreti çekiyoruz. Yaşı problem değil. 2 yıl çok aktif oynayacaktır şüphesiz.

oo kimleri görüyoruz :)

UEFA maçına yetişiyor Allah'tan. ilk maç zor olacak Bilica, Stoch falan cezalı.

Eheh, özledim geldim vallahi.

Niang başarılı olacaktır ancak ilk maçında patlama yapmasını beklememek lazım. Ayrıca takımın ön libero ve stoper mevkilerinde ciddi problemleri var. Takviye yapılacakmış gibi durmuyor bu ara pek. Yönetimin klasik ölümü gösterip vereme ikna etme taktiğidir bu taraftar üzerinde. Birtek niangla herşey düzelmez. Bu takım her Lugano sakatlandıgında, her volkan sakatlandıgında puan bırakır orada burada.
hoş geldin kardeşim. mehmet idare eder bence bi süre ön libero mevkisini. ama stoper lazım. yalnız yabancı sınırlaması sorun olacak, Alex'in kesilmesini hiç istemiyorum.
Mortal :

10 katı fazlasını alması neyi değiştirir acaba ?

Celallenmene gerek yok sadece birşey sordum.
Neden bu kadar feneri istediğini merak ettim.
Sonuçta taraftarı karşısına alan ve teknik hocasına yalvarmak düşündürdü.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.