@Flame tamam kanka ben sana dolu font bulurum. gönderirim kullandığım fontuda. çalışmalar devam edicek. biraz da photoshop yapalım dimi hep uo hep uo olmazki :) aksam msnde görüşürz
Güzel olmuş bnde eve gidince bi kaç tutorial hazırlayım cnm çekti :p
kıskanç şey hıh :ter

şakalaşıyorum kavgaya sebebiyet vermiyelim :)
PS merakı sardı herkezi görüyorum da :)
PhotoFiltre'den inciler de gelecek yakında inş. :)
PhotoShop olsa da yapsak şu buzu, ateşi falan.. Kıskanıyorum ama :(
Yok canım, ben daha güzelini yaparım...(?)
bende soyle bi sey ettim :)

ben cok beyendim sansen :D sahane de oldu sizce ??

[img]https://img187.imageshack.us/my.php?image=resmebakbezk6.jpg[/img]

iste bence guızel ettım sızce oldumu ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------
arkadaslar neden foto olarak cıkaramıorm ? nasıl edıcez
Başım döndü lan bu ne resme bak :S :D
cok mu kotu :D
adam sadist kesin. Biz buzlu dioz adam kanlı yapmış :D

@HymreuSTr

Kavgaya sebebiyet verdin bile gelirsem döverim seni adres söle cabuk klavye delikanlıgı yapma bana adam ol tamammı :p şakaydı sebebiyet verme
@Anemon

ııııııı üüüüüüüü kem küm fln fln.. abi bizim evimiz yok. ben sana adres veremicem.. :D

@-Architecth-

resim cok uçmuş :s başka şeyler flnda eklemişsinde :S yoksa kötü olmucakta.. :)

@Najash
af edersin ama ben burda sidik yarıştırmıyorum! bana öyle daha iyi yaparım bilmem ne konuşma. böyle pipirikli insanlara sinir olurum!
salladım ısıler kafadan baktım buz muz sarmadı :D vahsi ce olsn dedım :P bole isi cıktı meydana
olsn ya deneye deneye olucak bu işlr. pat diye cok süper sağlam bir çalışma bekleyen yok senden ;)
yaw konu cok guzel hosuma gıttıde bende photoshop yok bırde lınk koysaydın daha guzel olucakmıs ama emek harcayıp buralara bilgini tasıdıgın ıcın tesekkurler
Hymreus, ben "sidik yarıştırma", kıyaslama, rekabet etme,kibirlenme vs. duygular içinde yazmadım o satırları. Araya küçük bi' laf ekleyeyim dedim. Bir yandan seni överken, diğer yandan da kendimi avutmaya çalıştım. Yanlış anlaşılmış ise özür dilerim, pardon...
ben buraya kendimi ödvürmek, egolarımı tatmin etmek icin bu yazıyı koymadım. kimsenin "süpersin saol" "tşkler müthişşş" gibi dialoglarla gelmesini istememde. eer bir laf söyliyceksen o lafı iyice tart ve öyle söyle. neyse olay kapansın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.