Evet Ekleyebilirsin Bazı Font [ Yazı Stilleri ] Siteleri Var Ordan İndirip Ekleyebiliyorsun :)
beyler ben yeni şekiller indirdim

https://www.oleybe.com/photoshop-eklentileri/37-brush-fircalar/78-kalp-fircalari-brushes.html

buyrun burda resmi var ve setubu indirdim fakat bulamadım nereye geldi acaBa?
Novice
-14.8
arkadaşlar ben yeni yazı stilleri indirdimde bunları adobe photoshop un neresine atacağız bir bilgisi olan varmı ?
bak o yazı stillerini denetim masasından yazi stilleri var onun içine at sonra adobeyi aç. yazi stillerine bak eklenmiştir
ya çok güzel bir döküman olmuş eline sağlık fakat ben anlattıklarını uyguladım iş kaydetmeye geldi yapamadım:D Save as diorm dosyanın adını yazıorm sonuna .JPEG ekliorm masaüstüne düşüo fakat önizleme yapamıyorm bir yardımcı olurmsnz?
Bende Bir çalışmamı koyayım biraz geç oldu ama olsun. :yes

Bu konu Elysia tarafından düzenlendi(2008-11-19 01:07, 15 yıl önce)
Silindi
Banned
0
Arkadaşlar, kullandığınız ps'u uploadlıyıp burada paylaşabilir misiniz, veya upload link'i varsa direk verebilir misiniz bu başlık altında ?
-Teşekkür ederim.
Neophyte
-1.7
Google'a gir arat bu kadar basit herhangi bir photoshopla yapılabilir. Geç oluyo ama adam sırf bize döküman hazırlıcam çabasıyla manitayı ekmiş :D yada başka bişey mi desem artık aşkım yazıyor resmen yav :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.