O zmn sende bu topice bakarsın ok.. bi kaç ay önce acılmıstı... Alıntı yapıpta sölemedi die sucladıgın ama aslında alıntı yapmamıs arkadasım cynydlanın topicidir bu.. Kendisi bişeyi alıntı yaptıgında sölicek kadarda şerefli ve baskalarının emegine saygısızlık yapmıcak kadar karakterli bi insandır... O topici açtıgındada o ss leri kendi aldı kendi ugrası ve bana msndende söledi... Photoshopta yeterli bilgiside var ve paylasım amaclı koymus.. cok bariz kendi hazırladıgı ama ısrarla biyerden gördü ve editledi diorsun...Makinasında acıp hazırladıgı cok belli.. ilk resimde cynydlan yazıor bakarsan eger.. yani ben arkadasım burda yokken onun hakkını savunmak durumunda hissettim kendimi...

Editledi demedim.

////////////////////Anemon Cop Kutusu SCP/////////////
[itemdef i_mertin_copkutusu]
id=i_barrel
weight 500
Name Mertin Cop Kutusu
type t_container

on=@create
color 0bb7
timer 6
attr=attr_static|attr_decay

on=@click
message @1153 Copcu
return 1

on=@dclick
empty
timer 6
message @069,,1 icine atin silinsin
return 0

on=@timer
timer 6
empty
return 1

Bu scripti ben yazdım. Editleme falan yapmadım Tamamen ben yazdım..

https://www.ultima-strike.com/

Orjinali burda ama orjinali ile alası yok. Ben yazdım çünkü kendi scriptim.
ya af edersiniz ama o buqra senin verdiğin linkteki topicde biri benden bişey duymak istemiş ne duycakmış :S anlamadım yeaf
neyse bosu bosuna tartısıyorum cunku herkes kendi dogrularını öne surmekte kararlı... nası istiosanız öle olsun ama benim düsüncem cynydlanın o karakterde bir insan olmadıgıdıdır.. Tanıyanlarda bilir ve buda kendisine yeticektir ztn..
Barışcım sana gelince o topicde biri senin bizim serverda admin oldugunu görmüs acıklama beklemis siteyle ilgili yanlıs anlasılma yani takma geç (=
hıı kanka yeni gördüm topicden haberim bile yoodu ulan dedim benmi çalmışım :D hocam ben cıkmıam rainbowun owneri :D:D:kikirik
Konu oldukça saçma bi yere gelmiş. Bunu kendi bilgim ışığında yazdım. Bende başka bir yerden öğrenmiştim ama öğreneli çok olmuştu. Alıntı olsa birebir kopyalar buraya uğraşmadan yollardım. Tüm resimlerede bakarsanız benim tarafımdan yapılmış. Neyse sonuçta elle çizim yapmıyoruz. Basit bir photoshop hilesidir bu. Onu göstermede kendim anlatmaya çalıştım. Her öğrendiğimize alıntıdır imzası atmak biraz gereksiz. Aklıma gelmedi ama alıntı demem mutlu edicekse alıntı olsun. Konun saçma yere gitmesine gerek yok. İşe belki yarıyabilecek bir döküman olabileceği için birazda sıkıntıdan hazırlayıp paylaşmak istemiştim.

Flame'e beni savunduğu için teşekkür ederim.Uzamasın başka yönde. Aklınıza takılan veya gelişme olan bi soru olursa o bu konuda ilerlesin isterdim..

Lütfen kimse kimseye daha fazla laf atmasın. Alıntıyı kopyala yapıştır yaptığımda alıntıyı eklemeyi unutmayan birisiyimdir.
benim sorunum dışında herşey tartışılmış :hayir :arastir

Aykut yapmaz böyle birşey bence
cynydlan Yanlış anlama beni senle kişisel bir sorunum yok seni karalamak yada karakterinede laf söylemek gibi niyetimde yok Flame bi anda kendisi alev gibi parladı okadar. Kendin 0'dan yaratmakla başka birisinin gösterdiği bişey üzerinde değişiklik yapmak veya onun gibi bişey yapmak alıntıdır bence bu benim şahsi fikrim. Yukarda Script örneğide verdim... Yanlış anlama sadece.
arkadaşalr bendeki potoşop cd key istiyor yazıyorum cd key kabul etmiyor siz bana cd keysiz full potoşop linkini verirmisiniz...
Peki Anemon aşağıdaki linklerde vericeğim scriptler de sonradan yazılan alıntı mı oluyor ? Senin dediğine göre evet ikisde help menüsü nasıl olsa.

https://www.ultima-strike.com/uo-script

https://www.ultima-strike.com/uo-script
Anemon:
Keşke Alıntı olduğunuda söyleseydin....

:X

Bu konu SaDDaM--Huseyin tarafından düzenlendi(2007-03-03 16:15, 17 yıl önce)
Resmin icerisinde nasıl simse yapa bilirim???

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.