1.5 Aydır Ustunde Calıstığımız Pvp Shard'tımız Tamamlanmısır, Bu Ay Biraz Maddi Durumum Sıkısık Oldugundan Dolayı, 1 Aylık Bana Sponsor Olcak Bir Host Arıyorum, Serverimiz Kaliteli Kalıcı Bı Pvp Shard Olucaktır... Yardımlarınızı Beklıyorum

Sponsor Olcak Kişiye: Server'ı Gezdırebılırım,
İletişim İçin [email protected]

Sunucunuzu Açmadan Sponsor Bulucağınızı Zannetmiyorum Açıcaksınız Tutucak Daha Sonra Belki Bulabilirsiniz Üzgünüm..
Adept
4.3
Neden 1 ay?
Novice
11.9
Neran : Neden 1 ay?

DarknessTheKenks: Bu Ay Biraz Maddi Durumum Sıkısık Oldugundan Dolayı, 1 Aylık Bana Sponsor Olcak Bir Host Arıyorum
Adept
4.3
Ahah evet, okurken o cümleyi atlamisim sanirim. x) Kusura bakmayin.

O zaman; madem 1 ay ekonomik durumun sikisik, 1 ay bekle öyle ac, daha mantikli olmaz mi?
Novice
11.9
Neran : madem 1 ay ekonomik durumun sikisik, 1 ay bekle öyle ac, daha mantikli olmaz mi?

Aynen, zaten bir ay durumunuz sıkışık bir ay iyi olucaksa hiç kalkışmayın bu işe bence. Ya sağlam sponsor bulun yada devamlı geliriniz yoksa bu işi yapmayın.
Arkadaşlar Serveri Daha Fazla Bekletmek Istemıyorum, Cok Emek Harcanım Ve Yatıyor, Şuanda Herşey Hazır, Hedef Kıtlem Acılır Acılmaz 30-40 Player, Bunun Garantisini Veriyorum.. Sadece 1 Aylık Bır Destek Cıkan Olursa Cok Tşk Ederım. Eğerki Beyenırse Dıger Aylardada Olabılır, Tşkler
Sunucunu biraz tanıt,pazara sun belki birinin kafasına yatarsa bulabilirsin ;)
Bakın Serverimiz, 56b'dir, En Yeni Sistemlerle Döşenmiştir Butun Yarısmalar Otomatıktır, Odule Kadar Hersey Otodur, Yeni Pazar Sistemimiz Vardır, Ben Daha Bu Sıstemı Tr'de Gormedım, Belkide Olabılır, Anlıyacagız Gercekten Kaliteli Bir Shard Ve Asla Kapanmıyacaktır, Sadece Bu Ay Sıkısık Tarafıma Denk Geldi Arkadaşlar, Sizde Destek Cıkın, Emın Olun'ki Pişman Olmazsınız!!!
DarknessTheKenks Boşuna Koşturuyorsun Kimse İlk Kez Açılcak Bir Sunucu İçin Sponsor Olmaz Açan Kişi Çok Ünlü Olcak Veyahut Sunucu Eskidir Kalitesi Ve Player Durumu Yüksektir Anca Öyle Sponsor Bulursun Şu Durumda Mümkün Gözükmüyor.. Şevkini Kırmak İstemem Tabi Ama...
Tamamdır Arkadaşlar Host Buldum Para İle Alıyorum, Bu Aksam Serverimiz Açılcaktır, Us'de Sunucular Bolumune Reklam Vericeğiz, Herkeze Yardımlarından Dolayı Tşk Ederım... Herkeze İyi Forumlar
Novice
11.9
DarknessTheKenks : Gercekten Kaliteli Bir Shard Ve Asla Kapanmıyacaktır

Hadi bakalım Hayırlısı, Görüceğiz :)
Yeni Pazar Sistemimiz Vardır, Ben Daha Bu Sıstemı Tr'de Gormedım

çok merak ettim hadi bakalım..
:no1 ay dan fazla açık kalırsın umarım
Bak Hocam, Ben Server Acıyorsam O Serveri 1 Aylık Veya 2 Aylık Acmam, En Az Bı Yıllık Dusunuyorum, Player Olsun Olmasın Gene Acık Tutacagım, Gün İçersinde Serverimiz Aktif Olcaktır, :)
Superadminstratours : :no1 ay dan fazla açık kalırsın umarım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.