Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

on numara olmuş tebrikler...
billabong : Arqas Scrptlerinden çalmış gibisin arqası burdaki bir cok arkadaş bilmez 8 sene öncesinin serveri (:
Arqas'ın en başından sonuna kadar oynayan insanlardan biriyim. Ve arqas ile alakası yok ayrıca arqas'ın yayın yaptığı domainin kayıt tarihi bile 2002 iken ne 8 senesi :)
Lucreatus Bir Acık Buldu Billabongun Kalbi Attigindan Yalanini Nasil Ört pas edecegini Düşünürken Aklına Bir Yalan Gelmişti (Ampul Yanar) :D
Arqasla ilgisi yok 5 sene yönetim kadrosunda bulundum.Birileri gene karalama işine girmeyi deniyor bence konuyu dağıtmadan herkes tebriğini yapıp sussun
Haritayı hiç kusur olmadan birebir avatar mapının aynısı şeklinde yaptım. Şimdi tek işkence gidip herşeyi statiklemek , map building çok zevkli iştir ama world biraz sıkıcı olabiliyor :P
multool ile yap daha rahat tek tuşla her yer static oluyor :) eğer yardımcı filan arıyorsan ben yardım edebilirim avatardan anlamam izlemedim ama biraz anlatırsan söyle böyle olcak diye yapmaya calısırım
güzel çalışma tebrikler.
ateş bükme questini bitirmeye çalışıyorum :P yaptığım alanları ana haritaya geçirdim şimdi questleri yapıcam sonra bir çok zindan ardından şehirlere statikler yapıcam (çatılı binalar felan) en önemlisi Ba sing se yapılacak.
xantier yardım edebilirim ba sing se falan :)
olm deniz ben verdataya npc ekleyemedim gitti verdata dökümanındaki wrym yaptımda dier binek gbi olanlar olamdı
@Xantier

Sıkı bir Avatar hayranıyım. 3 yıla yakındır ultima oynamıyorum ama böyle bir proje sonuca bağlanırsa seve seve bu yaşta(!) tekrar oynayabilirim =)
Kuzeyin işgali bölümünü defalarca izleyip kuzeydeki su kabilesi şehrini yapmaya başladım. Görkemli bişey olsun istiyorum :D Tabi arkadada ay ve güneş balıkları

Yeni fotoraf :

https://img80.imageshack.us/img80/7278/capture118jd4.png

https://img222.imageshack.us/img222/939/capture119cv3.png

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-10-10 07:01, 15 yıl önce)
çook güzel ellerine sağlık.
sağol :D
Güzel olmus ben böle sunucuda gm olcama player olurum daha zevkli olur :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.