Toplam 2 staff olucak zaten :P Oyunda kimse bir sistem bilmiyicek millet sadece normal UO ile başlıcak yani sadece savaşçı olarak başlıyoruz. Bükmeleri kimse bilmeyecek yani öle bir sistemden bahsedilmeyecek sadece millet haritayı gezerken zindan bulucak ve bükmeleri oralardan öğrenicekler. Her girilen zindanda , bilgi veren bir kitabe olucak yani girdiği yer hakkında felan bilgi alıcak. Her zindanda , zindanın çeşidine göre bükücüler ve kullandığı özellikler olucak. Sosaria olmucak , tokuno ve malası açıcam ilshenar da yok. Her adım attığınızda bi görev veren NPC ile karşılaşabiliceksiniz :D pvm asıl amaç , pvp dengelerini iyi ayarlıcam. Bir çok skill kullanılamıcağından cap 4x yada 5x olucak hani girişte healing anatomy swords tactics şekilde kasılıcak. Magery yok , skill listesini muhtemelen yeniden düzenlicem yani kendi skill tablomu koyucam zaten 4 - 5 tane skill olucak bu saydıklarım yani. Avatarın konsept daha çok japonlara kaçtığı için bushido koyabilirim :D Siz sunucuda eğlenirken ben mal mal gmlik yapıcam :D
sonunu ne kadarda güzel getirdin

:P
:D
Xantier : Kuzeyin işgali bölümünü defalarca izleyip kuzeydeki su kabilesi şehrini yapmaya başladım. Görkemli bişey olsun istiyorum :D Tabi arkadada ay ve güneş balıkları

avatarda ay ve güneş balığı diye bir şey yok

ay (La) ve okyanus (Tui) ruhu var ölümsüzüklerinden vazgeçtikleri için de balıklar.
servera ilk girip bütün bendingleri öğrencem sonra avatar olcam
kasmadan nasıl yaratık kesebiliceksin
deniz sen cok konsma forumda bitir şu avatarı client boyutu geçmesin mrk pls :) max 20mb
Map 74,5 mb işallah rarlayınca 10-20 ye düşer.
mrq inş nette sorun war 30mb da bir DL duruo Başlamıo tekrar :S mozilla kullanıyom kapat aç hesabı o yüzden
zamanında avatar gamers diye bi oyun sitesi açtım çokta iyi tutmuştu. çok yakında tekrar açmayı planlıyorum.

birleştirebiliriz hatta. Başarılar çok güzel.
Bende bu aralar avatarın Filmlerini izliyorm 1.sezon 5 bölüm izledim geceleri durmadan izliyom :)
deniz senle ortak olmak istiyorlar la :con:p
Denizin iş Yaş illada aynısını yapıcam dio bi npc yerinde olmasa ölür 1 aya belki biter daha server üzerinde hiç build yokmus Bide tek basına yapmaa kalkar
projeni bitirde hayata geçirelim artık 3. yüde

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.