beyler ben evde bir server actım ama clienti arklarıma atınca bağlanamıyorlar ip yerine ne yazcam veya farklı yapmam gereken birşeymi var yardım edermisiniz

Bu konu Archn3 tarafından düzenlendi(2008-01-30 00:47, 16 yıl önce)
eğer telekomdan ip numaranı sabitlettiysen onların login.cfg dosyasının içi xx.xxx.xxx.xx,2593 şeklinde olucak xxler senin ip numaran.
eğer sabitletmediysen hamachi kullanarak,no-ip kullanarak,dynip kullanarak servera birilerini sokman için yeterli bilgi forumlarda mevcut incelemeni tavsiye ederim kolay gelsin
sabit deyil fakat programsız eskiden yaptığımı hatırlıyorum ama unuttum her şeyi şimdi bi ip yazıyorduk ve onlarda girebiliyordu biraz anlatırmısın olayı
sabit bi ip numaran yoksa yapamazsın diye biliyorum diğerleri için bilgiyi hazır almak yerine araştır biraz :)
hamachi ile yap hamachisisz yapınca girmeyebilir pek fazla ayrıntıya girmemişsin cliente niki şifreyi yazınca sonra entere basınca ne diyor
Arkadaşlar Baktım dökümanalara fln ama olmuyor ne yaptıysam yapamadım
alla alla bnm soruma cvp ver
Server yok diyor Moments fln diyorya hamaci ile uğraşmak istemiyorum
hamachisorunsuz çalışır baq şindi snn kullandığın internet hızı bağlanacak olan şahısın hızını aşmalı hamachi bunları dengeler kapıs hamachisiz istiyorsan ipin i yazsın girsin bu kdr basit ve hamachisiz girdiğinde hatalar olabilir !!!! girer oyun takılır anladın al msn nim [email protected]

Bu konu Souldace tarafından düzenlendi(2008-01-29 20:34, 16 yıl önce)
Peki hangi ipimi yazcam my ip denilen bi siteden örendiğim 85.xx.x.xx flnmı yoksa 10.0.0.1 mi ben yindede hamacisiz denemek istiyorum saten serveri ara bir accam arklarla pvp fln yapcaz eylenmek amaclı sadece

hala giremiyor arkadaşlarım

Bu konu Archn3 tarafından düzenlendi(2008-01-30 00:48, 16 yıl önce)
www.hamachi.cc al karnını doyur
Archn3 : beyler ben evde bir server actım ama clienti arklarıma atınca bağlanamıyorlar ip yerine ne yazcam veya farklı yapmam gereken birşeymi var yardım edermisiniz

Sphere.ini nin en al kısmına

serverininadı
127.0.0.1
portadresn

sonra port un açık ise

login.cfg
Loginserver=senin ipadresin,açık olan port un u yaz kapa yolla arklarına girsn.

şahsen ben böyle yapınca giriyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.