Ben server acmak içinmi arıyodum scripti :D şimdi şöyle söyliyim.

Script pack'ı alıpda full tam anlamıyla o packle server açtığımı nerde gördün?

Veya script pack bulupda direk o packle server açanları çok gördün, gördük :D dimi?

İlk script dağıtan benmiydimki son ben olayım? Dimi? Benim scriptlerimi yayınladılar bende yayınladım,

Boşa çamur atmaya çalışma cnm bnm ;)

Bu konu Dreamer tarafından düzenlendi(2007-08-17 18:01, 16 yıl önce)
Silindi
Adept
0
Bende istiyorum serverların sitelerini lütfen.
Yahu yabancı serverlarda oynama isteğinizin nedenini anlayabiliorum ama, yabancı serverlarda oyun oynuyacımıza kendi türk serverlarımızı düzeltmeye çalışsak şuanda gerçekten türkiyede uonun tadını verebilecek bir server yok gelcek yıllarda belki çıkar ama şuan için hiç yok. Hepsi aynı , hepsii.
Gerçekten bu böyle giderse türkiyede uo kalmıcak.Ki uocular ne kadar şanslı uo oynayan biri gerçekten her türlü oyunu hemen kapıyorlar ama bir knight bi sro oynuyan kişi uo oynamaya calıssa (sıfırdan) cok zor becerir.Bu yüzden türkiyede adam gibi server açılmadığı sürece uo oynamayın.Açılıncada fazlaya kacmamak zorunluluyla zevk için oynayın.
Nede Olsa (şuan için)
Ultima Offline Hayat Online
yemin ederim o resim nebulanın nebula görüntülerinde görmüştüm o resim nebulanın.
En basitinden bir örnek:: Bizde pelerin giymek ezik olmayı simge ederken; yabancı sunucularda asilliği simgeliyor. (yoruma dayalıdır)
arkadaşlar o serverlerin çoğunda oynadım Hybrid Demise falan hepsinin resimleri var hatta vesperdeki savaş Hybridden ve hala acık ama yabancı serverde oynamak istemezsiniz nedenleri : adı üstünde yabancı başka bi ülkeden olduğu için acaip lag var 5 türk anca bulursun iyi ingilizcenin olması gerekir ordaki resimlerdeki serverlerin bazılarını tahmin edeyim mesela resim 3 orclar falan var o resim defiance uodan bir resim ama şuanda öle birşey olmasına imkan yok kalabalık bardaki resim büyük ihtimalle hybridden çoğu aynı server ama seçim sizin ama yabancı server olarak size önerebilceğim sphereye en yakın hybrid ve defiance europa var
ouzhan : En basitinden bir örnek:: Bizde pelerin giymek ezik olmayı simge ederken; yabancı sunucularda asilliği simgeliyor. (yoruma dayalıdır)

+999
çok yakında imzamda :)
Bi Yandan Gerçekten Yazık
Bi Yandan Helal Olsun

Çünkü ; Knight Online'den Tutun Ultima Online'ye Kadar Yabancıların Rp Anlayışları Çok İyi UO Da Zaten Görüyoruz Resimlerde Knight Online Serverındada Apos'ta Sıra Bekliyorlar.

Gayet Açık Ama YAZIK
Expert
34.0001
Ben şu an yabancı bi sphere serverda oynuyorum Türk serverlarından farkı yok yani. küfür desen küfür var lamer desen lamer var. çok heveslenmeyin ayrıca bir çokda Türk var oyunda.
Silindi
Expert
34.0001
Kell bana pm ile atarmısın serveri.
Expert
34.0001
attım ama server level sistemi üzerine kurulmuş.ama sphere baştan belirtiyim istiyenlere pm atabilirim.
beePk yı Di0sun Heralde.

Orayı Diyorsan Eğer Serverda max 25 kişi oluyor.

Sabahtan saat 22 : 00 a kdr 23 ü Safe alanda durup online süre kasıyor.

Hepsi Donateden item almış adam :)

Gece 23:00 - 04:00 a kdr Action oluyor oda max 15 kişi actiona çıkıyor.

Ve Rp İle İlgili Hiçbirşey yok.
Ya Player Sayısı Fazla Yabancı bir sphere Server biliyorsanız.Pm Ile Yollar mısınız?
:D muahahahsahahahahaahahahah
eheueheueeeueehge
niahashahah askdjasdasd :D en son resim dehşetttt

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.