Zuhahah link kaymış.:p

Harbi dehşetmiş.xD:kikirik
Lucretius baba, o resim güzeldi orda peah :D avatar çekicektik eheueheuehe =)
beyler bunlar sphere degıl runuo evlerın yapısına bakacagınıza sılahlara robelere ve bıneklere bakmanız yeterlı..
aslında runuo daha ıyı ama sadece actıon acısından rp acısından runuodan bırşey beklemeyın cunku hıc bır ınsann olumsuz degıldır runuoda ıtemler sayesınde neredeyse olumsuz karakterler yaratabılıyorsunuz buda rp ye sıcar:D

Bu konu Kanfelaketi tarafından düzenlendi(2007-12-18 11:14, 16 yıl önce)
Silindi
Neophyte
-0.8
Kanfelaketi : beyler bunlar sphere degıl runuo evlerın yapısına bakacagınıza sılahlara robelere ve bıneklere bakmanız yeterlı..

İtem üzerinden emülatör tahmini yapanıda ilk defa görüyorum.O sunucularda gördüğün hangi itemi spherede yapamayız ? (Evler hariç ki artık onlarda yapılıyor)
KeLL : attım ama server level sistemi üzerine kurulmuş.ama sphere baştan belirtiyim istiyenlere pm atabilirim.

Orası Waw mu Acaba ?
okadar konuşmuşsunuz bi server adresi yazmamışsınız. ben oynamak istiyorum ama gel görki bi server bulamadım bana türk eski versiyondan artıksheremi diyonuz ne diyosanız bana bi adres söleyinde girip oynayım ama kaliteli ve sağlam olsun şimdiden tşk.
Niye Hortlattınki konuyu (:
Vlla Demiseye Gelin diyorum Xantier le oynuoruz rp nin zevki bu işte resimdekiler kadar ii hatta daha ii
Mesela görüyorumda burada herkez rp yapmanin önemini vurgulamis bir server ciksa , gercekten rp üzerine kurulsa yapisi siz hepiniz gidip oynarmisiniz kemik kitle olarak ? Yorumlari bekliyorum
almarilde oynamayı düşünen başdan kaybeder..
Malapagos : Mesela görüyorumda burada herkez rp yapmanin önemini vurgulamis bir server ciksa , gercekten rp üzerine kurulsa yapisi siz hepiniz gidip oynarmisiniz kemik kitle olarak ? Yorumlari bekliyorum

Bazıları , rp yapmayı , hikayeni yazıp kayıt etmesine bakıyor. Saçmalıktan ve özentilikten başka bişey değil. Demisede oynuyorum , GM rp yapanlara destek veriyor ve kaç tane taverna açıldı servera. Tarot card vs. fal bakma yada kumar yerleride var. Daha sonra bazıları skillerini rp ye göre kasıyor mesela : stealing snooping ninja vs. Bu kişiliğe bağlı bi olay. Kibar konuşmak rp yapkmak değildir
Açıkça söylemek gerekirse bu günr kadar uo da gerçek RP ruhunu tadamadım. çünkü hiç geliştirilmedi. Standart kalsik öyküelr üzerne herkes oturtuyo RP yi ve bıktırıyolar
banada biri atabilirmi adres yabancı shard pm
RP bitti demeyelim. Türkiyede olmayan bişey olduğunu anladım
biz senle okuldayken doya doya rp yaparız xantier:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.