Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

merhaba arkadaslar
speed
injection
easyuo
teot
.... Fixlenmıstır
Basvuruda Buluncak Arkdaslarımın Serverları Acık olması En Azından Bı 20 30 Playerının mevcut olması gerekmektedır aksı taktırde yardımcı olamam...

[img][/img]

[img][/img]

elimden geldıgınce gelıstırcem zaten tek 1 yere baglı guncelleme ben gelıstırdıkce player guncelleye basınca her server a ozel olarak yenı guncelleme yuklenecek

İletisim İcin : [email protected] Adresini ekleyebılırsınız
alt f4 ile patlamasın sonra :/
:asik2
Bedava connector :?
alt f4 sıft f18 ctrl f78 olmaz merak etme :)
:no aynı konu tekrar
İnsomniac : merhaba arkadaslar
speed
injection
easyuo
teot
.... Fixlenmıstır
Basvuruda Buluncak Arkdaslarımın Serverları Acık olması En Azından Bı 20 30 Playerının mevcut olması gerekmektedır aksı taktırde yardımcı olamam...

[img][/img]

[img][/img]

elimden geldıgınce gelıstırcem zaten tek 1 yere baglı guncelleme ben gelıstırdıkce player guncelleye basınca her server a ozel olarak yenı guncelleme yuklenecek

Bence Bu Topic Bosuna Acmissin 20 Player Olan Server Sati Client Ihtiyacini Karsilamistir + Bir Konuyu Neden 2 Kere Aciyorsun Anlamadim

Not=LutFen Kilitleyin ![/
b]
Zaborawi :
speed
injection
easyuo
teot
.... Fixlenmıstır

[img][/img]

[img][/img]

Bence Bu Topic Bosuna Acmissin 20 Player Olan Server Sati Client Ihtiyacini Karsilamistir + Bir Konuyu Neden 2 Kere Aciyorsun Anlamadim

Not=LutFen Kilitleyin ![/
b]

İŞLERİ OLCAK INSANLARIN TEKERININ ONU TAS KOYMA ... BI GUN SENIN TEKERININ ONUNE BI TAS KOYARLAR BU KAFAYLA OMUR BOYU AYNI YERDE SEKER KALIRSIN .
Isleri Olcak Insanlar Dier Topic'de Msn'e Adresini Almislardir Bence Sacma Sabab Konusma ;=)
20-30 playerlı serverı neden ıstıyorsun ? elıne gecsın dıyemı arkdasım
20-30 playerı olan server 20-30 dıye kucum seme okadar playerı getırebılmekıcın kac kere ugrasmıtır belkıde ?

Yapıcaksan hayırına yaparsın ... adam server acıcaktır connectorunde problem vardır kardesım gel bedava dersın ? suphe duydurmussun kusura bakma ama ...

KİLİTLENSIN KONU LUTFEN
elexan : 20-30 playerlı serverı neden ıstıyorsun ? elıne gecsın dıyemı arkdasım
20-30 playerı olan server 20-30 dıye kucum seme okadar playerı getırebılmekıcın kac kere ugrasmıtır belkıde ?

Yapıcaksan hayırına yaparsın ... adam server acıcaktır connectorunde problem vardır kardesım gel bedava dersın ? suphe duydurmussun kusura bakma ama ...

KİLİTLENSIN KONU LUTFEN

Bende Bunu Soyluyorum ! x:asik2
speed
injection
easyuo
teot
.... Fixlenmıstır

[img][/img]

[img][/img]

Sayın imsoniac neden bunu karşılıksız yapıyorsunuz bir çıkarınız yoksa babanızın hayrına hesabı nedir açın bunu biraz cliente bir şekilde keylogger benzeri birşey koymadığınızı nereden bilsin insanlar ?
Millet bıktı sen bıkmadın insomania
ya olay bence şundan ibaret connectoru yapacaktır problem olacağını sanmıyorum ama ileride logini başka yere vermeyeceği ne malum?
en basitinden sunucunun dolu olduğu bir saatte localde free accli bi server açıp logini yönlendirse olayı bitirir zaten.
ya arkadaşlar saçma saçma teoriler üretiyorsunuz. Ben denedim connectoru visual bascide toplam en fazla 100 satır kod yazılmış birşey. Hiç bir olayı yok hiç bir aktivitesi yok sadece clienti windows klasorüne atıp ordan shell ediyor.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.