Merhabalar,

Uzuuuun bir süre önce UO'yu bırakmıştım. Bıraktığımda bir sunucuda görev alıyordum. Yıl oldu 2012, baktım oynayacak oyun kalmamış, dedim ne varsa UO'da var, hemen indirmeye başladım. Bir iki sunucuda eski tadı almak için balıkçı ya da madenci olarak oynadım ama neden bilmiyorum o eski player keyfini vermedi. Belki de tek oynadığım içindir...

Gel gelelim asıl mevzuya. Oyunu bırakmadan önceki son 1 - 1,5 sene page bakarak geçirdiğimden tekrar bu işi yapmayı istedim.

Şuan oynadığım sunucuda gördüğüm kadarı ile ihtiyaç var, yetkilisine mesaj da attım fakat olumlu ya da olumsuz bir cevap alamayınca bu işin asıl yeri U-S'dır dedim, geldim buraya. Amacım sadece page bakmak, çünkü bunu yapmayı seviyorum. Umarım kaliteli bir sunucuda böyle bir boş yer vardır.

Not : Eskiden burada böyle başlık açanları, açtığına pişman ederlerdi umarım hala böyle değildir :)
Expert
34.0001
risk budur :)
MiqRop : Merhabalar,

Uzuuuun bir süre önce UO'yu bırakmıştım. Bıraktığımda bir sunucuda görev alıyordum. Yıl oldu 2012, baktım oynayacak oyun kalmamış, dedim ne varsa UO'da var, hemen indirmeye başladım. Bir iki sunucuda eski tadı almak için balıkçı ya da madenci olarak oynadım ama neden bilmiyorum o eski player keyfini vermedi. Belki de tek oynadığım içindir...

Gel gelelim asıl mevzuya. Oyunu bırakmadan önceki son 1 - 1,5 sene page bakarak geçirdiğimden tekrar bu işi yapmayı istedim.

Şuan oynadığım sunucuda gördüğüm kadarı ile ihtiyaç var, yetkilisine mesaj da attım fakat olumlu ya da olumsuz bir cevap alamayınca bu işin asıl yeri U-S'dır dedim, geldim buraya. Amacım sadece page bakmak, çünkü bunu yapmayı seviyorum. Umarım kaliteli bir sunucuda böyle bir boş yer vardır.

Not : Eskiden burada böyle başlık açanları, açtığına pişman ederlerdi umarım hala böyle değildir :)

Kaliteli bir sunucu bulmak, milletvekili olmaktan zor artık.

Umarım aradığını bulursun :)
@KeLL;
Biraz risk alalım bakalım :)

@xwerswoodx;
Benim oynadığım zamanlarda sunucu kalitesi, yönetim kalitesi ile doğru orantılıydı. Eğer hala bu şekilde ise eminim ki kaliteli sunucular vardır...
KeLL : risk budur :)

Haha :yes
MiqRop : @KeLL;
Biraz risk alalım bakalım :)

@xwerswoodx;
Benim oynadığım zamanlarda sunucu kalitesi, yönetim kalitesi ile doğru orantılıydı. Eğer hala bu şekilde ise eminim ki kaliteli sunucular vardır...

Malesef ki artık Sunucu kalitesi falan kalmadı :) Yani artık her .add yi bilen Gm her .kill bilen admin her .admin komutunu bilen owner :) Nebula ve onun gibi arada kalan eski serverlerden birinde yer bulabilirsen ne mutlu sana :) Yeni açılan serverlerin geneli edit dolu :) 1 ay 2 ayda kapanıyor en fazla :)
@xwerswoodx;
Yok yok, o hale gelmemiştir durum. Her zaman çürük elmalar olur sepette ama tamamı çürük olmaz be...
umarım aradığını bulabilirsin miqrop.

beni hatırlar mısın bilmem. görüşmeyeli oldu baya :D
İbo seni unutur muyum hiç :)
Xlore :
KeLL : risk budur :)

Haha :yes
Biraz risk alalım canım, ölmeyiz ya :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.