//yeri burası değil...

Bu konu Chernobel tarafından düzenlendi(2006-04-11 23:04, 18 yıl önce)
Silindi
Members
0
yeri burası değil

Bu konu Chernobel tarafından düzenlendi(2006-04-11 23:04, 18 yıl önce)
Sayın Arkadaslar Bildiginiz iyi bir host şirketi warmı ?
Rhu peki bu bize lag yaşatır mı?
Eline SAglik Topiclerden baya bıkmıştık azaldı yine geliolardi :) işlh okuyanlar anlar ki anlaşılır ama kesin bir kaç arıza atlar ve sorar bu pro çalışmıyo ve benzeri :) atlamışlarda :)
Ya Ben Hepsini Yaptım olmadı Sanırım Bir Eksiklik Var Yardım Plzz Detaylı Bir Sekilde anlatırmısınız ltfn
Rhu Tşk Paylaştığın İçin
rhu bir sorum olacak biz bu sadadas.ipname.com u sphere.ini ye yazinca server terminated -9 hatasi veriyo nsl halledebiliriz? arka login i yolladim loginserver=asdsada.ipname.com,2593 giremiyo bir cvp veririsen sevinirim...(sadece rhu dan deil herkesden yardim bekliyorum) simdiden tesekkurler.Saygilarimla...
Rhu 'yi Ayakta Alkışlıyorum Herkes Tarafından İstenen Ve Beklenen Bi Konuya Deginmiş :alkis:alkis:alkis
evet ya bendede aynı hata verior
Silindi
Banned
0
sphere.ini'ye 127.0.0.1 yazıp dener misiniz bir de?Ayrıca 2593 numaralı portu adsl modeminizden açmadığınızdan da kaynaklanıyor olabilir.
Reklam yeri değil burası!
lütfen biri bana yardım etsin ben eskiden ultima oynuyordum şimdi nasıl oynuycammm
Arkadaşlar bunu için https://www.no-ip.com/ daha uygun hem de tamamen ucretsiz...
ellerine sağlık kardeş arkadaşlar bana açil olarak uo proğramı lazım makinamdan ultima oynuyamıyorumda bana indire bileceğim bir proğram adresi vere bilirmisiniz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.