Bi UO filmi yaptım arkadaşlar uzun süre sonra =) Bi bakın nası olmuş... yorumalrınızı bekliyorum... Komik değil... Elfen Lied Adlı animenin UO ya uyarlanmış halidir. Animesi 13 bölümde animeninin asıl 1 bölümü bunun eşit 2-3 bölümüne :D son resimelrde üşendim biraz açık soylemek gerekirse... :D yazıyla yazdım... devamını ilerde getircem... arada başka konulardada yapıcam... Yorumalrınızı bekliyorum... Kısa oldu bu ama vaktim yoktu fazla oyalanamadım =)

1 Elfen Lied Anime bölümü= 2-3 Uo Versiyonu =) Elfen Lied animede 13 bölümdür...

1. Bölüm:

NOT: Lucy adlı karakterin 2 boynuzu ve görünmez kolları vardır... ( Animeyi izlemeyenler için dedim... Ayrıca tipi o maske gibi değil =) O maske etrafı göremesin diye ama tabikide algılayabiliyo görünmes elleriyle )

2. Bölüm :

3. Bölümün tanıtımı:

Biraz heyecanlanın =)

3. Bölüm :

4. bölümü yarın yapmayı düşünüyorum... İşallah yaparım =)

3. Bölüm NOTU: Bandonun öldürdüğü şeyler simülasyon odasında oluyo =) yoksa o kırmızı şeyler durudk yere gözükmüyo =)

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2009-02-21 00:00, 15 yıl önce)
Şahsen Beğendim .. Emeğe Saygı Gerçekten Hoşuma gitti : )
Eline sağlık beğendim. :)
saolun =) uzun zamandır yapmyıodum.... Başlıyım dediydim =) Eksiklerim olabilir.. Saolun yorumlarınız için...
yawrum taner :d
güzel olmuş devamını beklerim :D
2. Bölümü de ekledim arkadaşlar... İlk mesajımın üstüne ekledim... Yorumlarınızı bekliyorum yine =)

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2009-02-14 19:01, 15 yıl önce)
Bravo taner yakmışın ortalığı :D
Novice
-0.500001
Gusel De Bole Videoları Hepsini Yapınca Ayrı Bi Baslıkta Acsan Daha Gusel Olr Yada ilkini Duzenleyerek Cnku 15-20 Sf Olnca Bulmak Zor Oluo..
tmm ilk mesaja ekliyim 2. bölümü de... =)
ellerine sağLık çok güzel :D
Eline sağlıkta.
"Nyuuu" lafı meraklandırdı beni :) 3'ü bekliyorum.
birde tortuga cok merak ettim nasil yapıyorsun bunu :D biraz merağım varda =)))
Her bi oalyı çiziyosun tek tek :D daha sonra gif movie gear da çizdiin kadarını birleştiriyosun... hareketleniyo bide en son zamanalamayı ayarlıyosun... o zaman tamamlanıyo... =)
cicekleri adamı fiLan kendimi çiziyorsun :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.