yok inside uo dan yardım alyıorum o eşyalarda
da o insan npc hareketlerini alırken zor oluyo :D
da aynı üniversiteye gidecez diyolar allah allah :D
ilerki bölümlerde yukanın evine gittiğini görürsünüz =) ama sonra o evde olmaya karar vercek :D nese :D izledikçe görün. :D birazdan 3. bölümün previwe ını atıcam buraya.. Belki bu gece yaparım 3. bölümü yada haftaya cuma =)
yinemi uraştın olum bırak bu ışleri boş iş diyorum anlamıyorsun boşa zamanın gidiyor kafanı pencereden cıkar da bi kaç karı kız gör boşver böyle şeyleri modası gectı
duyan da beni bütün hafta bilg başında uo filmi yapıyo, aniem izliyo sanır ha :D
Yok bu birtakım zevk. Sen çay seversin ben kahve...
3. Bölümün tanıtımını ekledim ilk mesajımdan düzenleme yaptım ordan bakın =)
burak :D asd sen yapsana bu lamerciq yapıyor
Super otesi olmus eline saglık
kim lamerciqmiş bi sürü ayrıntıya girerek yapıyorum :D uo filmlerinin miyazakisi oldum valla :D
berbat ötesi olmuş taner bırak bu işleri ya :D
hehehe :D
hepsi super :D o üçüncü bölümün sonundaki helikopter beni benden aldı :D ne guzel olmuş o ole :D
Shaziment:
hepsi super :Do üçüncü bölümün sonundaki helikopter beni benden aldı :D ne guzel olmuş o ole :D

teşekkürler :) öyle gaza gelip yapınca helikopter küvet flan çıkıyo ortaya :D siz beğenince de benim daha da yapasım geliyo :D hehe
berbat hiç beğenmedim ama daha iyisini yapabilirsin sen o yetenek var sende bu kötü olmuş bidahaki daha iyi olsun ama yinede emeğe saygı

şaka len süper olmuş eline sağlık harika çok beğendim :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.