+1

Her açıgın bir fixi wardır.Önemli olan sömürgeci bugcu olarak düşünüp script yazmak.

--
Ardıl olm cok komik ya:D.Biz cok pis hekırız dayı alayına gider koca hacker tim forevır.Yemişim hackerini yemişim baskanlarını :D.Hele su baskan olayı beni acayip güldürüo ya zuhaha :D:D.
Silindi
Apprentice
7
Neyse Uzatmayalım Emre Sen Masaustune MetinBelgesi Olustur Benım Dedıklerımı Yap Kımse Hecklıyemez :) Garanti Verıyorum

euheuuheuh :D.Arada bi giriorum ii makara konular denk gelio :D nıhaha..
Neyse benim işim war gücüm war ip yide verdim kimsenin bişey yaptıgı yok canım sıkıldı biraz eglenirdim.
Novice
-14.8
boosterx :
@DisqusteD
Eger adam akıllı bi team olsaydı bahsettigin team gizli saklı calısır ulu orta site açmaz.Boş beleş konusma ya harbi makara yapılacak bi konu yani ne diim.Geröi 2 bug la server patlatan hacker oluosa eyw:D.O kdr şey biliolarsa gitsinler direk remoteyi hacklesinler bi del bi enter tmm.

Ben ip mi yaziimde bana dos attack fln yaptır ya :D baska bişey yapamaslar ztn euhe

88.224.182.137

Bunlar Oturduğun Evin Koordinatları Gülüm Uydudan alındı.''39.933
32.867''

Şimdi Oturduğun Yerin Fotosunu Koyacam Gözüne Girecek.

Koy bakalım :D.
Silindi
Apprentice
7
herşeye inanmayın eğer ortalıkta öyle bir program olsaydı şimdi hiç uo sunucusu kalmazdı açık veya oynanabilirlik durumuna göre konuşuyorum veya o dandik grubun başkanı her servera ortak olurdu saçma sapan şeyler
Birde uydudan saldırı olsun tam olur.
Silindi
Journeyman
1.3
Emre Yatagın Altına Gır Olm Bırazdan Uydudan Lazer Isınlarıyla Buyuk Bır Saldırı Gerceklescek Kaaaaaaaac :) Guldurmeyın Bızı
Novice
-14.8
MortaL : herşeye inanmayın eğer ortalıkta öyle bir program olsaydı şimdi hiç uo sunucusu kalmazdı açık veya oynanabilirlik durumuna göre konuşuyorum veya o dandik grubun başkanı her servera ortak olurdu saçma sapan şeyler

Şu Anda Burada Benim Dışımda Post Atan Hiç Kimse Anlamadı İyice Bir Postları İncele Hangi Serverleri Hacklediğmizi Gör Ondan Sonra Oke Tamam de !

pşt Boosterx Al bu Oturduğun Şehir

NumberOne!!!

Diğeri yolda

https://img123.imageshack.us/img123/4995/11xf9.png Link Buda

Olm uydudan nokta atısı yapcaklar bana korkmaya basladım :kork.Dudagım ucukladı evde cocuk war coluk war nıuhahasdhıashıasııd :D euheuhe..Da şu oturdugum yerin fotosunu bi göriim.

//
Disq cok kucuk ebatları biraz büyültün bea microskoplamı bakcam ben bu ss e??
Novice
-14.8
Birazdaha Konuşmaya Devam Edersen Pc'n Diye Birşey Kalmayacak.

KULLANDIĞIN MODEMİN MARKASI (TURK TELEKOM ADSL-ALCATEL)
Allah askına hadi bekliorum puha :D.*tırsar* pc me napcan anne anneeee :kork zuhahahahaa. :D

///
alcatel degil

Asus usb modem. euheuh.
Silindi
Apprentice
7
Ben Bu programı Bılıyorum ip adresı Yazıyorsun Sana Nerde Oldugunu Soyluyor Tamamen Iletısım Amaclı Kullanılan Bır Program Kolaysa Benım ip adresımı ve oturdugum yerı bul

şşt ardıl sıraya geç.
Adam önce benimkileri bulcak.Modemin markasını salladı tutmadı.Alcatel dedi benimki asus usb :ters.
Alcatel diye modem markası mı var yaw? Ben hiç duymadım.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.