Bende duymadım da bilmiorum DisqusteD dediyse wardır nıha :D.
Novice
-14.8
boosterx : Allah askına hadi bekliorum puha :D.*tırsar* pc me napcan anne anneeee :kork zuhahahahaa. :D

///
alcatel degil

Asus usb modem. euheuh.

İp'ye Bağlı Olduğun Modem bu salak salak konuşma + Admin Yada Modlardan Biri Konuyu Silebilirmi? Uzadığı kadar uzadı arkadaşların icablarına bakılacak.
Silindi
Novice
-14.8
DisqusteD :
MortaL : herşeye inanmayın eğer ortalıkta öyle bir program olsaydı şimdi hiç uo sunucusu kalmazdı açık veya oynanabilirlik durumuna göre konuşuyorum veya o dandik grubun başkanı her servera ortak olurdu saçma sapan şeyler

Şu Anda Burada Benim Dışımda Post Atan Hiç Kimse Anlamadı İyice Bir Postları İncele Hangi Serverleri Hacklediğmizi Gör Ondan Sonra Oke Tamam de !

pşt Boosterx Al bu Oturduğun Şehir

NumberOne!!!

Diğeri yolda

https://img123.imageshack.us/img123/4995/11xf9.png Link Buda

hackleme derken merak ettim şimdi crash mı yoksa script filanda çalıyonuz mu özel istek yaparız =)=)
Silindi
Novice
-14.8
@Disqusted
https://www.ip2location.com/ desem tanıdık gelirmi? veya bununla aynı işlevde bir çok site...
Novice
-14.8
Geçeceğiniz KAdar Dalga Geçebilirsiniz :) Ama Sonuçlarından GHT Sorumlu Değildir.Lütfen Ana BAcı Sövmeyiniz.
Silindi
Novice
-14.8
Emre Bırde Bırsey Soylıcem Kırmızı Noktanın Etrafında Denız Falan Var Ankarada Yazın Ne Denıze Gırıyorsundur Sen Ha Bızım Istanbulda Denız Yok....
Ya bana modem markası fln konusma.Bana bişeyler yapta görelim ha tmm diim bu adamlar işi bilio.İp yi verdik ankarayı işaretlemişin atmısın dieri yolda dion geldigi gittigi yok.Alcatel modem dion.Benim bildigim net fiberoptik kablolardan gelio.

Hadi onuda geçtim türk telekomun modemine vırtına zırtına bişey olsa bana dokunmaz koskoca türk telekomun datacenteri bana calısmıo.

Laf war icraat yok.. :ters
Bu distüstedin koyduğu resim afrikanın üstü asyanın ve avrupanın küçük bir bölümünün üstten görünüşü rusya ve arabistandan anladım :D komik çocuk disqüst jhejejeheje.
Silindi
Members
1
Harbi Saka Gıbısın Sen Gıt Savundugun Insanlar Gelsın :)
Yok dogru işaretlenmişde nokta biraz büyük olmus samsun tarafına kaymış :D.
Novice
-14.8
Konu Kilitlensin Adminler

Post'u Atan Arkadaşlar GHT Sorumlu değil Tamam Nede Olsa Biz Pişman Olmayacağız.

1 Hafta Sonra Size Pm Atacam En Geç 1 Ay Sonra Siz O Pm'i Görebilecksiniz :)
1 ay olmadı 1 yıl olmadı 5 yıl olmadı siz geberin ahirette yollarım.
Hacker Ana'yı aradım tespit etti ght'yi hiç kimse bişe yapamıyo arkadşlar Ght'yi kilitledi resmen.Tüh bu hackerlara 70 yaşındaki yaşlı teyze kilitledi zuhada:D Ght'miş s*kim*n ght'si.Kolaysa bni hacklesin.
DisqusteD : Konu Kilitlensin Adminler

Post'u Atan Arkadaşlar GHT Sorumlu değil Tamam Nede Olsa Biz Pişman Olmayacağız.

1 Hafta Sonra Size Pm Atacam En Geç 1 Ay Sonra Siz O Pm'i Görebilecksiniz :)

İnternet kafeden girerler artık U-S'ye. :yes:yes
1 haftada benim pc ortalama 50 kere kapanıp acılıyor.Pc her kapanıp acıldıgında modemin ip si degisiyor usb oldugu için.Benim ip mi veya bana dair şeyleri bi hafta sonra sen ancak rüyanda görürsün.Slm söle koca nın baskanına :D.Boosterx in slmı war sana de.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.