merhaba,

ben guild kurdum ve herservera ayni ismi kulanicagim yani taninmak icin.. ama isim bulamadim ne koyduysam sarmadi efsane olacak bi isim yok cekicilik yhonunden. siz ne koymami isterdiniz Rp ile ilgili ve Ingilizce olursa sevinirim..
Efsane bir guild'inin olması için, guildinin efsane oyunculardan oluşması lazım.Son efsane oyuncu bendim :D Artık action yapmıyorum o yüzden böyle bir guild kuramazsın gibime geliyor :)
arkadaslarim war ama isim ariyoruz haril haril katkida bulunursaniz seviniriz.. bu kadar iyimissiniz action bilginiz en ust seviyede ben efsaneyim diyorsunuz ozman bir oneride de bulunabilirsiniz :D
SpermMan Koy:D:DŞaka Bı Yanada Illa Ingılızce Olucak Dıye Tutturma Derım..Kafandan Salla Bı Cıx Isım:D
ingilizce Daha olumlu gelio mesela BAzi belli basli Guildler Wardir Avenger's El-kayet, Sons of Evil, Outlawz, Discordian, vs vs olabilir Sons of evil tarzi istiorum.
Daedric Shrine tam bir Role Play loncasına yakışır az kurmadım :)
KAMASULLAH

Bu konu kaymond tarafından düzenlendi(2008-05-23 22:45, 15 yıl önce)
guzel ama sen kurmussun benim Aklimda Ottoman Empire war ama.. Serverdada Osmanli imparatorlugu diye bir Lonca war ben onu onceden akil edip yazsaydim:) olurdu.:)
Efsane guild ada bakmaz yapılanlara bakar efsane oyunculara bakar... Bastan adını kendınız bulmıyarak kaybetmıssınız zaten :)
Sonyaya katılıyorum bir guildin efsane olabilmesi için guildde barınan insanların kişisel becerileri olması lazım

örnek:Güvenilir olmak,pvp iyi yapmak ve klavyeyi iyi kullanabilmek gibi.
Guildin Efsane Olması İçin İsme Gerek Yok Guild İsmi X Bile Olsa Sen İyi Oynadıktan Sonra Sorun Olmaz.
Katılıyorum.Guildin efsane olabilmesi için ismin o kadar da katkısı yok .Önemli olan isminin üstünde bu guild ismini taşıyacak adamların kalitesi.(Kalite derken en son aklına gelecek şey pvp becerisi olmalı)
War Ensamble Koy hem sarkı adıdır gordugum bazı iyi guild isimler sarkı sozu yada sarkı adı
Onemli olan İsim Degil İyi oyuncular.
Noname : Guildin Efsane Olması İçin İsme Gerek Yok Guild İsmi X Bile Olsa Sen İyi Oynadıktan Sonra Sorun Olmaz.

+1
Player İyi Olmadıktan Sonra Efsane Olmanız İmkansız Ama Size Bi Nick Düşünüm...Efsane Höm....
Önce Playerlerle tek kapısmam lazım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.