Player zamanımda şimdi kapandığı için adını verebilirim SlayerTr isimli serverda oynuyordum..

Aile ve Guildimin adı KacarKacamazOglu idi. Ve o server efsanesi demirbaşıydık.

Guildimizde 8+1 Kişi vardı sadece ama 250 kişilik serverda tanımayan 1 kişi yoktu...

Arkadaşlarında dediği gibi isme değil işleve bakar..
Ben burda isim için topic açan birinin efsane bir guild kurabileceğine inanmıyorum.
Silindi
Journeyman
8.7
Bir Guild İsimle efsane olsaydı etrafta bir suru tanınmış guild olurdu guild nerdeyse senelerce aynı ismi kullanıp hep aynı kadroyla başka serverlara gidip birinin craft birinin warlock birinin warrior birinin tamer gibi charları kasıp bazende iyi action yapanları kendi guildleri içine dahil ederek hiç bir zaman aralarında para item gibi şeyleri esirgemicek iyi action yapabilecek etrafına karşıda yeri geldimi yardım edicek insanların toplulugu efsane olabilir ancak senin efsane bir guildinin olması için yılların geçmesi lazım

Bu benim tamamen kendi düşüncem
Hayır,üyeleri kötü olsada efsane olabilir.Şu sunucuda xxx adlı bi guild vardı adı güzeldi ama playerları hiç birşey bilmez ( UO tabiri ile alayı app&裟ydi.) :D

Şaka bi yana Daedric Shrine kullanabilirsin bence.

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2008-05-24 23:41, 15 yıl önce)
Silindi
Expert
6.3
Nexima : ( UO tabi ile alayı app'ydi.)

Hehhe böylede efsane olan guildler playerlar var dimi =)
Evet,var =)
ya evet ama bizim guildimizin oyunculari gercekten iyi ama Bunu ayrica iyi bir isimlede suslemek istiyoruz .. :S anlatmak istedigim bu tesekkur ederm.
O zaman ismi Anelka olsun. 5ener e geldi bolton chelsea derken şampiyonlar ligi finalinde penaltı kaçırdı. Efsane sonuçta hemde senin nickin işte..
=))
Silindi
Members
-2
anelka99901 : ya evet ama bizim guildimizin oyunculari gercekten iyi ama Bunu ayrica iyi bir isimlede suslemek istiyoruz .. :S anlatmak istedigim bu tesekkur ederm.

İyide biz oyuncularına kötü birşey demedik iyi olabilir ama herkes tarafından tanınıyormu mesela atıyorum x serverından x serverına geçiş yaptıgında biri çıkıp aaaa sen şu serverda oynuyordun falan diyebiliyormu herkes her serverda onu lord olarak tanıyormu bunlar önemli böyle oyuncu kadrosuna sahip olan guildler efsane olabilir ancak ve bunun için yılların geçmesi lazım.
Türkçe bul hep ingilizce :D
Silindi
Novice
6
+1

Al sana efsane olabilecek bir tavsiye geldi neden farklı olmayasınki... Benim bu aralar kullandığım bir nick var al bunu koy gerçi player olarak kullanıyorum ama olsun fazla player olmuyorum IndirHe'GandiH kullanıyorum ama sen bunu IndirHe'GandiHs Olarak kullanabilirsin
Werder_weremem :P
Silindi
Expert
6.3
Hheheheh super werder_weremem nerden buldun ya =)
abi bi guild ismini ne kadar uzatmışsınız :D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.