Silindi
Abisi sen neden gereksiz yere up'lıyorsun o zaman
Members
-2.9
Bytymaron:

1. Syledigigin Cümle Yanliş Karşindaki Senden 10 Kati Kücük Olsa Bile Bişi Söylese Sen Onu Ezmiş Gibi ABi Demen
2. Guild İsmi Gercekten Uzun :)
Silindi
Members
-2.9
Espirili yaklaşmaya çalıştım kırıcı olmamak için ama senin gibi içi fesat olanlar hemen polemik yaratacak cevaplar yazıyor. Ayrıca espirili bir dille uyarmak istedim neden her fırsatında konuları polemik yaratıcak bir biçimde akışını değiştiriyorsunuzki...
bu kadar gereksiz bir konuyu neden bu kadar uzattığınızı anlayamıyorum mesaj atmayın gitsin :)
Nexima : Werder_weremem :P

Nexima senle bir guild kursakmı bu ismi çalmadan önce ? :asik2
Silindi
Expert
14.3
@Spawnsas :asik2
Kusra bakmayın bölmüş oluorum ama bu konunun açıldığı yere pek giren yok o yüzden yardımcı olabilcek warmı warcrfat için map editor Burayı tıkıldayabilirsiniz
Jhem :
Bytymaron:

1. Syledigigin Cümle Yanliş Karşindaki Senden 10 Kati Kücük Olsa Bile Bişi Söylese Sen Onu Ezmiş Gibi ABi Demen
2. Guild İsmi Gercekten Uzun :)

PRoblemlerin var galiba okuma-anlama ile ilgili.Adam bu meseleyi çok uzatmışınız anlamında çok uzattınız dedi.Sen Guildin ismi çok uzun demişin demek ki eleştiri için bahane arıyosun.. Güldürdün beni:)
anelka99901 : guzel ama sen kurmussun benim Aklimda Ottoman Empire war ama.. Serverdada Osmanli imparatorlugu diye bir Lonca war ben onu onceden akil edip yazsaydim:) olurdu.:)

osmanlı imp benim guildimdi kim açmışsa özentilikten başka değildir..
HP-Nexiel :
Nexima : Werder_weremem :P

Nexima senle bir guild kursakmı bu ismi çalmadan önce ? :asik2

Kuralim canım :)
Members
-2.9
Sen Kur Biz Geliriz Canim Ya :)
Silindi
Members
-2.9
@Nexima Benide II.GuildMaster Yaparmısın :asik2
Hm.. Bytymaron ( : iyi pvp yapabiliyormusun ?
Silindi
Expert
14.3
çok pis .kill çekiyorum
Hahahahah en kisa yoldan :D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.