Listeye benide ekle furkan
Tankerella Durkheim : Listeye benide ekle furkan

1 senedir hala devam ediyormu ki? ;)
biz topici açan arkadaşla beraber oynuyoruz :)
Tankerella Durkheim : biz topici açan arkadaşla beraber oynuyoruz :)

Uzun süreli sunucu, uzun süreli birlikler. Her ne kadar 2 kişi olsakta 3.4.5.6.7.8.....500 e de yer var gelen yok.
Geldik yha :D

Ateshly
Yardımcı olursanız bir girmek isterim neymiş ne değilmiş..
www.runuo.com/razor buradan indirdim dosyayı
2d'yi secip hybrid'i sectim acıldı giris sayfası fakat
free account değil sanırım ?..
Free account, oyuna giriş yaptıktan sonra sizden mail istiyor, mail adresinizi girin gelen mailde bir tane kod oluyor onu oyunda " [auth şifre " olarak giriyorsunuz ve hesabınız kayıt altında oluyor, eğer girmezseniz belli bir süre sonra hesap siliniyor.

Evet arkadaşlar hybrid başladım oynayanlar varsa takılalım ama RunUO'dan pek anlamıyorum öğreniyorum yavaş yavaş..
Hybird türk birliklerine bende katılmak istiyorum :D
Kyo Kusanagi Olarak.

Birde arkadaşlar ben warlock'cuyum ama ne kasıcağımı bilmiyorum burdada warlock varmı :D kaç x skill cap nedir ?:D Detayları anlatın.
7x sunucu bildiğin sphere runuo karışımı birşey. Felucca haritası yine oyuna hakim luna, malas var diye umutlandım ama yok. Ben Taming kastım bir yandan da mining kasıyorum. Malice - Zanaatkar benim karakterlerim. Çok fazla bir bilgim yok benimde :)
tymaron msn pliss

Bu konu quSTo tarafından düzenlendi(2011-06-01 20:01, 12 yıl önce)
tymaron[at]ultima-strike.com
bende katılmak istiyorum fakat runuo hakkında hiçbir bilgim yok spherede çok oynamışlığım var yardımcı olursanız yönlendirirseniz başlayabilirim.
Hala oynayan var mı?
Silindi
Members
0.1
O işin içinde emin varsa birşey olmaz o işten :P
aşk olsun talü :huh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.