Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
Yakışmamış.Yaklaşık olarak 3 4 senedir açık olan bir sunucuya böyle bir kapanış.Yazık.
Zaten sorunlar ve hatalar başlamıştı, ama bu şekilde olmamalıydı... Exalted veya yetkili bir isim yolun sonuna geldiklerini açıklamalıydı. Kapandığına dair yetkili bir ağızdan mesaj duyarsam en basit ve en büyük bu hatayı açıklarım sizlere...
Silindi
Novice
0
Uokings ile ilgilenen kişi askere gitti.Malum ilgilenen kalmadı.Askere giderken yerine adam aradı ancak ondanda birşey çıkmayınca Uokings bu hallere düştü.Siteye adam gibi bi açıklama yapıp.Bizden buaya kadar deseler tebrik ederim.
Yapacak hiç iş yok aslında keşke bu olay çözülmemiş olsaydıda dedektifliğini yapsaydım :)
Expert
34.0001
Nemesis owner olmuştu sanırım en son.Hack olayı falan olmasın sakın.kendileri yapmamışlardır ya uo hayatımın en güzel günlerinin geçtiği servera yakıştıramıyorum :)
Ya Uokingsi Sevmemin Tek Sebebi Uzun Ömürlü Bir Server Olması Umarım Kapanmaz Halen Oynuyorum Ben, Eski Ownerı Launada İyi Bi İnsandı Bence O Dönünce Kesin Düzelir Ama Nemesisde İyi .
Silindi
Members
-0.9
Nemesis ile konuştum.İndex atmışlar.Hackenmiş gibi birşey.Geçmiş olsun.
Hemen yanlış yorumlamayın arkadaşlar siteye index çakılmış ve ftp sifrelerimiz degişmiş hackingden süpheleniyoruz vede kapanam gibi bir durumu yok sapa saglam 56b geçişimizide yaptık devam ediyoruz
Bence staff kadrosundan bir adam kendi şahsi bir amacı için yaptı server kapalıyken siteyide kapatmayı istemiş olabilir =()
Ben zaten ownerim?
O Amaçda Demedim Emre Ben Msndeki Belki Sizin Tanıdığınızdır
Master
59.2997
Nemesis[Berk] : Hemen yanlış yorumlamayın arkadaşlar siteye index çakılmış ve ftp sifrelerimiz degişmiş hackingden süpheleniyoruz vede kapanam gibi bir durumu yok sapa saglam 56b geçişimizide yaptık devam ediyoruz

Yetkili birisinden cevap geldiğine göre kilitlenirse iyi olur yeterince reklamı yapıldı zaten.
aynen konunun uzatılması taraftarı degilim
Böyle şeyler için şikayet et butonunu kullanın beyler daha hızlı cevap alırsınız.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.