Merhabalar, adım mert 27 yaşındayım , çok eski ultima oyuncusuyum bir konu hakkında fikirlerinizi almak için yazıyorum;

benim uo oynadığım zamanlarda oyun içinde herhangi dialog kutusu yoktu, dex str kasmak için party kurardık herhangi bir mageler için magical ve normal studded + mage robe dışında abuk subuk itemler yoktu, binek olarak zost en kralıydı en iyi binek unicorn la nightmare dı 9248934237 adet farklı binek mevcut değildi rel por'u istediğimiz gibi istediğimiz yere atardık , bir spell book yapmak için .ins diyince Full Spell Book'a tıklayınca oluşmuyordu...v.s. neyse kısa keseyim,
yeni nesil uo sw'leri gorduğum kadarıyla sanki ultima online değilde başka bir oyuna dönüşmüş durumda sizlere sormak istediğim ise orijinal ultima da nasıl ise her şeyin öyle olduğu ekstra herhangi bir oyun içi eklenti olmadığı bütün item ve skill yada yapılmak istenen her ne ise uğraşarak elde edildiği 4353534342421 farklı item barındırmayan yani eskiden neyse şimdide oyle olan bir sw olsa sizde uo camiyası olarak boyle bir yere katılırmısınız ? veya böyle bir yer varmı ?
ovedron var makinalp ama orta dünya
var zaten dot.gen.tr
dotta da oynadım hatta yıllar sonra 2. basladığım serverda o idi ama dot ta yok dummy yok buy menu gibi şeyler mevcut rel por adama atılmıyor vesaire ultimanın el değmemiş halini arıyorum aslında
Düşünürseniz Eski Ultima Online Tadında Yeni Acılmıs Sunucu Mevcuttur. www.fod.web.tr bekleriz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.