mesela ben 8th age pakedini aldım. onun keyi ile 45 gün bedava geliyormuş şöle bi durum var , ml felan gibi upgradeleri içerir mi ? kimi diyor ki o sadece 45 günlük bedava keyi için diyor yani bu ml felan upgradeleri için ayrı bir ücret ödemek gerekiyormuş tek seferlik. öyleyse hayatta başlamam
ya sen accountu al. 1-3-6 aylık mı nasıl verceksen ver parayı. oyna hangisiyle oynucaksan.. onun keyini girersen ml updatei felan içermes. o sadece 45 gün bedava oynayabilmeni sağlar. sen girmen gereken keyi gir boş ver onu.. o geçmişte kalmış bi şey.. sen bu keyi ver gerisini boş ver FREE-UOKR-REG1-14DT. bu keyle mondain legacylede girilebilio olması lasım. bu key ile 14 gün bedava oynucaksın sonra paralı. orijinal cd keyi felan hiç uraşma..
emin misin ? ona göre kayıt locam para felan yatırıcam yani ml isterse intihar etmelik bi durum
sen ver bunu FREE-UOKR-REG1-14DT. 14 gün bedava kr ile kesin oynucan bunu verince. ml ilede girebilmen gerekir. netice kr son sürümü ve ml upgradlerinide içeriyor.

para 14 günden sonra yatırılır zaten geri dönüşün var. 14 gün dolduktan sonra acc donuyodu galba zaten.

yani başka gören biriside ne zor işmiş oside oynamak dicek. Xantier utanmasan 2th age pakediyle girmeye çalışcan. .d
8th age , ml den felan sonra çıktı ya :D ondan dedim ama ben gene free keyi kullanayım. upgrade için para isterse yatırmam al babayı sen bakayım derim
FREE-UOKR-REG1-14DT yazınca girmiyor boşuna deneme 14 gün beleş falan hikaye FREE-UOKR-REG1-14DT girince ileriye basıyorsun sonra game time code diye bişey istiyor bence hiç bulaşma ben kaç aydır denedim olmadı. gatewaydaki serverlar bizim için daha iyi
yok ilerde game time card diye bi seçeneğe tıklarsan o kodu istiyor. kredi kartını yazınca sanırım istemiyor
demiseye döndüm ben :D europede player yok , oyuncu bulamazsın on milyonda bir. Ben , açlığın , sefaletin , eşya para bulmanın zor olduğu ve her karede oyuncu bulabiliceğin Demisemi özledim :D bi de babam kredi kartına el koydu o ayrı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.