Beyler Uzun Süredir Çeşitli Serverlarda Kastım Hepside Kapandı Bıktım Artık Kaliteli Serverda Yok Ortada Pek Malumunuz.

Parası Neyse Ödücem Zaten Çok Falza Bişi Olduğunu Sanmıyorum..

Daha Önce paralı olarak orjinal inda oynamış kişiler bilgi verebilirler mi ödemeyi nsl yapcam nsl ulaşıcam?

p.m den msn bırakabilirler mi ? farklı sorularımda olucaktır.

duyduğuma göre binek falan öle bulunmuomuş millet atsız atsız kapışıomuş bunlar hoşuma gitti ben normal oynarken bile ata binmeyi sevmem pek pelerin takıp atsız gezmek daha zevkli gelir.

Sonuca Gelirsek.

yani Artık Türkiye Uodan ümidimi kestim. Osiye Başlıcam bu konuda yardım edicekler msn bırakırlarsa çok sevinirim p.m den
Evet atsız pvpyi ninjalar felan yapabiliyor. Necro+ninjanın felluca britaini atsız dağıttığı günü hatırlıyorum demisede :P

12$ osi de oynamak tabi aylık. Sonra gidip bir mağazadan 20 ytl ye orjinal cdsini alıcaksın şu kayıt olurken istediği kodu giriyorsun ya orda istiyor. Kredi kartı yada alternatif ödeme şekilleri seçiyorsun. Ondan sonra bi tane daha kod istiyor gametime gibi onu hiç çözemedim
Abi az önce bir yabanci server gördüm para ile account alinan , inanamadim. 12000 player vardi ?! türkiye capini toplasan bukadar etmez.
Demek ki OSI Europa yada Atlantic serverini düşünemiyorum bile... !!

Demise de OSI nin aynısı ancak şöyle bi durum var : Adamlar osi den haber bekliyor mesela şuanda ML deki peerless bosslar , craft itemleri yok kısaca ml tamamlanmamış. OSI deki playerlerden cevap bekliyorlar yani şu sistem felan nasıl diye. Onun dışında , OSI haricinde asla bir sistemleri yok. Sadece osi. Yavaş yavaş yapılanıyor 8-9 senedir açık shard , en az 350 player oluyor bütün sistemler ihtimalleri aynı mesela dark fatherden artifact 1500 de 100000 ihtimalle yani %1.5 ihtimalle çıkıyor
vay be 12000 player :D
:D way beah
"Demise de OSI nin aynısı" ehehe arada 4-5 yıl fark var onun haricinde aynı D::d

Malapagos 12k online playeri olan server haa, kim dedi sana bunu ? .d

-Sidious- bunu oku önce bi sonra aklına takılan bi şey kalırsa bana msn ini gönderirsin..
https://www.ultima-strike.com/uo-rehber/ultima-online-nedir-2814
Orijinal cd alma die bi şeyde yok bu arada... o eskidendi..
Evil-mc : "Demise de OSI nin aynısı" ehehe arada 4-5 yıl fark var onun haricinde aynı D::d

Malapagos 12k online playeri olan server haa, kim dedi sana bunu ? .d

-Sidious- bunu oku önce bi sonra aklına takılan bi şey kalırsa bana msn ini gönderirsin..
https://www.ultima-strike.com/uo-rehber/ultima-online-nedir-2814
Orijinal cd alma die bi şeyde yok bu arada... o eskidendi..

teşekkürler sen oynuo musun şuanda bende yanına gelem ;( yanına öğrenirik artık

bide türkiyede türklerin oynadığı run uo server var mii
Evil Mc dostum sen salakmisn? Afedersin ama artik bunu sölemek zorunda kaldim. Az önce girdim yaziyor yukarda , birisi söyledi yazmiyor. Bazen sacmaliyorsunuz cocuklugunuza veriyorum.
Türk runuo ları hiç tavsiye etmem. Spheredan tek farkları doom dungeonun olması, bütün ek paketleri eksik ve saçma sapan sistemlerle dolular..
Ben oside deilim şuan ama arklardan başlayan oldumu gelcem.. (2-3 ay sonra yani)
Oynu zamanla örenirsin ya ama yalnız oynama sıkılırsın, bi arkınla felan oyna derim.. yani ben öretemem kusuruma bakma, kasılı bi acc ım olsaydı yardım ederdim belki ama daha ben kasmadım..
Ya birine para yollasam o da yerime ödese kredi kartı olayını çok güzel olur çünkü tek başıma osi accountu alamıyorum..
İnternet cafeye git adama her ay elinle ver ücredi 3-5 bi şey ekleyip o gerisini halleder.. ama güvenmem ben ona vermez parayı gider 3-4 aylık emeğim die düşünme. çünkü ödenmesse hesabın kapanmaz, sadece donar.
Diyelim parayı ödemedik o ay , otomatik kredi kartını sömürür mü ? Yani ben cafeci adama bi ay para vermezsem bana sol topuğuyla saldırabilir mi
Sen adama bi www.ultima-registration.com linkini ver gerisi halledersiniz. Detaylarıda konuşur anlaşırsınız. Bi sorun çıkıcağınıda sanmam..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.