Bir konuya deyınmek ıstedım. hemen hemen butun ultıma serverlarını ınceledım. Son zamanlarda bırcok server acılmıs.
Acık Orta Dunya Server Aradım Fakat Bulamadım.
Ben ve Ekıbımın Uzun Suredır uzerınde calıstıgımız Orta Dunya Serverı %90 ı tamamlanmıs durumda.
"Renklı bıneklerın, suslu ıtemlerın olmadıgı , ph ın kapalı oldugu 1k nın bıle bır anlam ıcerdıgı ultımanın yalın halını ıceren bır orta dunya serverı olsa Oynarmıydık ?" diye bir sorum var....

Yorumlarınız benım ıcın onemlı arkadaslar.

Lutfen herkes dusuncelerını paylaşsın.
Yaz'a doğru oynamaya başlarım uzun zamandır oynamıyorum serverların kalitesi düştü güzel olabilir ;)
Artık kimseye inancım kalmadı sizde açsaksınız kapıcaksınız yavaş yavaş bitio uo başlayan yok bırakan çok zorlamayla olcak değil
-Sidious- : Artık kimseye inancım kalmadı sizde açsaksınız kapıcaksınız yavaş yavaş bitio uo başlayan yok bırakan çok zorlamayla olcak değil

Aslında guzel bır konuya deyındın dostum. Gunumuzde acılan serverlar kısa sure ıcınde kapanmakta. bu kapanmadan e buyuk sebeb genelde sunucu sorunu maddısel yanı bırde serverda cok acıl ve hata olmasıdır. Benım sunucu problemım yok cunku kendıme aıt sunucu mevcut o bakımdan ımkanım var sukur. Uzun bır suredırde serverı hazırlamaktayız hızmete sokmadan once butun testlerı yapıyoruz. Acılıcaksa kapanmasın dusuncesı var kapanacak bır sure sonra dıye dusunseydık hıc gırmezdık bu yola. Tabıkı ben sımdı ne desem pek ınandırıcı gelmıcek cunku bu sekılde konusup ta bırcok kısı server acmıs ve kapatmıs. Zamanla dedıklerımın ne kadar dogru oldugu ortaya cıkıcaktır zaten. Su anda hersey tamamlandı a'dan z ye testlerı yapıyoruz.
peki serverın nasıl bi server olacak rp pvm pvp ?
orta dunya diyor sence ne olabilir (RP) :d
mawisis : peki serverın nasıl bi server olacak rp pvm pvp ?

Rp Dostum. Ben zaten gereklıgı acıklamayı uzun uzun yapıcam su anda hersey hazır sonuna geldık gıbı testlerı yapıyoruz. Yayına gırmeden once bastan sona kadar herseyı bı ıncelıyoruz kı acıldıgında uyelere mahcup olmayalım.
Orta dünya lafını duyunca bu ara kusasım geliyor geçende rohan açıldı öncesinde niceleri açıldı 30 player yoktu sen açsan gene olmayacak kapatacaksın.Birde uyuz durum habersizce zart diye kapatıyorlar oynarken ağam paşam kapamaya gelince kaile almıyorlar playerı onun için orta dünya lafından bulantı geldi artık.
Superadminstratours : Orta dünya lafını duyunca bu ara kusasım geliyor geçende rohan açıldı öncesinde niceleri açıldı 30 player yoktu sen açsan gene olmayacak kapatacaksın.Birde uyuz durum habersizce zart diye kapatıyorlar oynarken ağam paşam kapamaya gelince kaile almıyorlar playerı onun için orta dünya lafından bulantı geldi artık.

Kapatılma sebeblerı sunucu sıkıntıları ve sıstemlerın pro bır sekılde hazırlanmaması.
bızım sunucu problemımız yok kendımıze aıt. Sıstemlerıde ozel ve tıtız bır sekılde hazırlıyouz...

yenınede dusuncelerın ıcın sagol dostum.
Rayno :
mawisis : peki serverın nasıl bi server olacak rp pvm pvp ?

Rp Dostum. Ben zaten gereklıgı acıklamayı uzun uzun yapıcam su anda hersey hazır sonuna geldık gıbı testlerı yapıyoruz. Yayına gırmeden once bastan sona kadar herseyı bı ıncelıyoruz kı acıldıgında uyelere mahcup olmayalım.

Hatasız açmakla en guzelini yapıyorsunuz fakat rp dediniz tam anlamıyla türkiyede 1 2 tane açılmıstır rp serverı.

Rune book olucakmı serverda?
skill caps sınırı olacakmı? ırk olacakmı?
ph oranı %5 olacakmı? gunde en fazla 1 tam skill kasma sınırı olacakmı?
Sanmıyorum en fazla 15 - 20 kişi oynar oda en fazla
Player geleceğini sanmıyorum.
mawisis :
Hatasız açmakla en guzelini yapıyorsunuz fakat rp dediniz tam anlamıyla türkiyede 1 2 tane açılmıstır rp serverı.

Rune book olucakmı serverda?
skill caps sınırı olacakmı? ırk olacakmı?
ph oranı %5 olacakmı? gunde en fazla 1 tam skill kasma sınırı olacakmı?

Rune Book Olcak.
Skill Caps 8 x
Irk sıstemı Mevcur (Elf-Orc-Human-Dwarf-Hobbit)
Ph Kapalı Olucaktır.
Eee ? Oynadık diyelim sonra ? 1 ay bilemedik 1 sene ... Mortal Online' derim ben :)))
firehellsly : Eee ? Oynadık diyelim sonra ? 1 ay bilemedik 1 sene ... Mortal Online' derim ben :)))

dusuncelerını paylastıgın ıcın sagol dostum.

Server 4 Nisanda hızmete gırıcektır...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.