Serverın tutması mümkün değil bu gibi serverlarda kimse oynamıyor second age açık 10 kişi yok boşuna emek harcama bence
dogru söylüyo eski ultima serverlarının hasretini cekenler artık aynı yasta olmadıklarından iş güc sahibi hepsi ve kasmak için yeterli zaman bulamıyoruz, tmm 1 günde herşey kasılmasın diyo herkez ama cokta düşürülünce app olarakta oynanmıyo serverlarda. en son bi orta dünya sunucusu wardı ama ne oldu bilmiyorum ph acık olmasına ragmen gene kapandı, şimdi hevesinizi kırmış gibi olduk ama gercekler bunlar :D
Superadminstratours : Orta dünya lafını duyunca bu ara kusasım geliyor geçende rohan açıldı öncesinde niceleri açıldı 30 player yoktu sen açsan gene olmayacak kapatacaksın.Birde uyuz durum habersizce zart diye kapatıyorlar oynarken ağam paşam kapamaya gelince kaile almıyorlar playerı onun için orta dünya lafından bulantı geldi artık.
öncesinde niceler açıldı evet. kaç tane açıldı bilmiyorum ama önceden adı " Orta Dünya " olan bir server vardı ve bence fazlasıyla tuttu. Uzun solukluda olmuştu.
Sana gelince arkadaşım, eğer açıcağın server gerçekten uzun soluklu diyorsan bu işe kalkış ben pek sanmıyorum ama inşallah dediğin gibi olur. Senin de dediğin gibi herkes uzun soluklu olucak diyor fakat fısss diye sönüyor hepsi. şimdi açılan kapanan serverlar hala çok pvp olsun başkaları olsun eğer sen uzun soluklu olursan elinde sonunda bu playerlar sana gelicektir. ama şu sözler acayip geldi Ph%1 - 1k çok değerli olucak falan diyorsun bunları sen yaparsan şu zaman ki Türkiye de ki ultima online kitlesini göze alırsak bence hiç açma normal hayatına devam et. çünkü; böyle olunca hiç player gelmez. :);-)
lanx : ama şu sözler acayip geldi Ph%1 - 1k çok değerli olucak falan diyorsun bunları sen yaparsan şu zaman ki Türkiye de ki ultima online kitlesini göze alırsak bence hiç açma normal hayatına devam et. çünkü; böyle olunca hiç player gelmez. :);-)
Neden Öle Düşündün ki ? Ph Düşük olan çoğu server var onları nasıl tutturdu ?
Rayno :
mawisis :
Hatasız açmakla en guzelini yapıyorsunuz fakat rp dediniz tam anlamıyla türkiyede 1 2 tane açılmıstır rp serverı.

Rune book olucakmı serverda?
skill caps sınırı olacakmı? ırk olacakmı?
ph oranı %5 olacakmı? gunde en fazla 1 tam skill kasma sınırı olacakmı?

Rune Book Olcak.
Skill Caps 8 x
Irk sıstemı Mevcur (Elf-Orc-Human-Dwarf-Hobbit)
Ph Kapalı Olucaktır.

Ovedron tarzı bir ırk sistemi olur rune book olayını kaldırırsanız skill caps olayınıda kaldırdıkmı bence çok daha eğlenceli olur özellikle rta çağin canası okçuluk için güzel sistemlerde koyuldumu oyunun tadına doyulmaz
ValandiL :
lanx : ama şu sözler acayip geldi Ph%1 - 1k çok değerli olucak falan diyorsun bunları sen yaparsan şu zaman ki Türkiye de ki ultima online kitlesini göze alırsak bence hiç açma normal hayatına devam et. çünkü; böyle olunca hiç player gelmez. :);-)

şuanda günümüzde ph si kapalı olupta tutan bir sunucu söleyebilir misin aşırı merak ettim
-Sidious- :
ValandiL :

şuanda günümüzde ph si kapalı olupta tutan bir sunucu söleyebilir misin aşırı merak ettim
Nebula 8-9. senesini doldurdu ancak başka bilmiyorum.
Nebula!
Nebulayı eski nebuyla karıştırmıyalım şuanki sadece adını kötülüyor staffları ilgisiz sorun dolu saçma bir sunucu player sayısına içler acısı en son 30 u geçmediğini duymuştum
Members
-0.7
Nebula Bir İdol dur. Fakat 2000 senesınden beri açık kalmasının tek sebebi doruk.net ın zamanında yaptıgı sozlesmedır.Online Staff olasa olmasada sunucu öle kendi halınde acık. Sizde gidin Hostmaestrodan aylık 40 ytl olan hostıng paketındende sozlesme yapın 1 senelık sunucuyu acın bırakın aynı şey bir farkı yok .Ama işte dediğim gibi 2000 senesınden acıldıgı ıcın bir idol dur
bexar : Nebula Bir İdol dur. Fakat 2000 senesınden beri açık kalmasının tek sebebi doruk.net ın zamanında yaptıgı sozlesmedır.Online Staff olasa olmasada sunucu öle kendi halınde acık. Sizde gidin Hostmaestrodan aylık 40 ytl olan hostıng paketındende sozlesme yapın 1 senelık sunucuyu acın bırakın aynı şey bir farkı yok .Ama işte dediğim gibi 2000 senesınden acıldıgı ıcın bir idol dur

aynen idol'dur :)
Yorumlarınız ıcın sagolun arkadaslar.
Konu nerden nereye gelmıs.
Yınede olumlu olumsuz butun yorumlarınız ıcın sagolun. Serverı biz pazartesi gunu hızmete sokuyoruz.
Zamanla anlasılır, neyin ne oldugu. Olumlu yada olumsuz yorumlarınıza ıhtıyacımız var. Olumsuz yorumlar daha cok ılgımızı cekıyor.
ıyı yonlerının yanında kotu yonlerınıde vurgulamanız dıleğıyle....
Bende birkac sey soylemek istiyorum..
ph kapalı olucak demissiniz. güzel hos o ph kapalı olup da tutulan server nebula o da 10 sene oluyor..10 sene boyunca cok sey değisti... tamam yine 2-3 saat de full char kasılmasın ama günde 01,0 skıll kasılıcaksa hiç ugrasma sende bizide uğrastırma..:)
ırk sistemi olucak demissin.. human ı yeşil e boyayıp yuzune orc mask takıpda orc taklidi yapılıcaksa hic ırk işine de girme..
moral bozmak istemem ama gerçekler bunlar.. uo bitti artık askerlik anısı gibi anarak daha güzel kurcalamamak lazım fazla...
Bende bır kac sey soylemek ıstıyorum bu konu hakkında.. su zamanı dusunerek konusursak eğer ph sız server kalıtesıyle ve playerlerıyle ph lı server kalıtesı ve playerını bır tutmamak gerekır..arkadaslarımızın soyledıklerı gıbı bundna 4sene once ultıma onlıne o zaman ultımaydı .. suanda herkez kendı halınde serverı acan kısıler arada bı ılgılenıyorlar cogu serverlerde sorunlar dolu yanı bunların onune gecebılmenız ıcın once guzel bır scprıt yazmanız lazım kı ondan sonra cok guzel bır kadro oluşturmanız lazım kı bakın o zaman player nasıl akın akın gelıyor..ama su acıdanda bakmak gerekır eskı ultıma playerlerı kalmadı artık yanı ama konuya tekrar deyınmek gerekılırse phsız server tutmaz... acılırsa ve tutulursada şu zamanda ellerınden opmek gerekır..teşekkurler ıyı geceler..
Geçiniz.............
Boşa uğraşmayınız........

Kusura bakmayında artık Türkiyede kimseye guvenip kımsenın serverında oynamam 9 yıl uo oynadım ve sonunda hybride gectım ...Ph si kapalı olacakmıs kac ay acık kalacak 1-2 yada 45 gun ? ... U-S nin bile 1-2 yıl ıcınde malesef mıladı dolacak ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.