Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Öncelikle Merhaba,

Ortadunya bunyesinde görev almak isteyen arkadaşlar Maddesel Olarak ;

Sunucuda Yetkili olucağı Konumu: Scripter

İstanbul'da İkamet eden
18 yaşını doldurmuş,
Genel vaktini sunucuya ayıran özellikle herhangi bir iş kurumunda çalışmayan (Öğrenci yada Pc Donanım ,Pc yazılım işiyle uğraşan tercihinizdir

Standart genel bilgi ve özgeçmişlerini ,Referansları ile birlikte [email protected] adresini e-posta olarak yollamaları rica edilir.

By Aphelion

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2009-11-03 03:49, 14 yıl önce)
Hayırlısı gelen arkdasa simdiden hosgeldin diyoruz.
Eğer anlaşabilirsek istenilen düzeyde yazılım desteği sunabilirim,

mail : [email protected]
Niye hep istanbul ya? İzmir olsa =)
18 yaşında olacak okumayacak,çalışmayacak ee daha ?
18 yaşında olacak okumayacak,çalışmayacak ee daha ?
Ülkemizde bunlardan çok var (:
Dünyadan türk insanına lise 4 sene.
buarada orda dikkat ederseniz gençler yazım hatası var, tercihinizdir = tercihimizdir(anlaşılmıcak bir yazım yanlısı yok!) yane ögrenci ve pc yazılım tercih edilir demek istiyor. çalışan insan serverla ilgilenemez gayet mantıklı, sabah 8 aksam 18.00 dusunursek en iyimser olarak. servera zaman ayıramaz eve gelmesi yemek yemesi saat 8 olur! bunu demeye çalışmış.
Bilemiyorum o yaşa gelipte bu işe bu kadar zaman ayıracak birisinin belli ki arkası sağlam.
senin yasın 18 ögrencisin, ne yapıorsun okuldan sonra part time calısıyormusn(calısanlar var saygımız sonsuz) ama cogu kisi calısmıyor ve evde oturup uo oynuor, wow, dota oynuyor. bazılarıda script bilgisene sahip serverla ilgileniyor script yazıyor. bilgisini birseyde kullanıyor. ben seni anlamadım. bi ton server var bi tonda scripter onlar ne yapıyorsa aynısını yapıcak birisini arıyor. mesela 18 yasındasın bu saatte napıorsun?
Ben kendimi uygun görüyorum. Fakat öğrenciyim? =) Birde izmirde oturuyorum sorun olur mu ? :D
script ile bilgin varsa mail at belki kabul edilir.
inşallah umduğunuzu bulursunuz ama şu +18 işine gıcık kapıyorum emin olun +18 çok iyi scripterlerden world builderlerden çok daha iyi 13 14 yaşinda cocukalr vvar dikkate alın ona göre alın hayırlı alımlar.
Umarım aradığınızı bulursunuz.
Fakat neden istanbulda oturmalı yüzyüzemi görüşeceksiniz?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.