Merhaba Arkadaşlar

Power play uo sunucu Açmak istiyorum bu konuda bana yardım edebilecek ekip arkadaşları arıyorum. ciddi anlamda bu işten anlayan boyle ortak bir projede çalışmak isteyen uzun ömürlü olacagının garantisini verebilirim kapanmıyacak bir server olacak işallah ilgilenenler [email protected] eklerse sevinirim.
Bu Aralar Tek Siz Degil Herkezin Bir Projesi Var. :)
Aradıgın yetkili hangi kadroya yerleşecek yazarsan daha faydalı olur.
scriptter world builder yada elinde hazır projesi bitmiş arkadaşlar varsa ortak olabiliriz.
sunucuma oyuncu olarak beklerim :)
Nemesis[Berk] : sunucuma oyuncu olarak beklerim :)

Artistliğindende geçilmiyor berk... sunucu projen çuvallarsa bu post'u mail olarak yollarım..;-)
afedersinde ben berk'e katılıyorum. Eğer iş sadece maddiyatsa bende parası neyse verir bir sunucu açarım ama iyi bir sunucu için emek lazım ve projeyi yönetecek kişinin bence bir çok konuda bilgili olması lazım. Al bu para sen hazırla açalım ayağı olursa olmaz. Sponsor gibi birşey olur ve ben sponsorumu hiç bir şekilde işime karışmasına izin vermem eğer reklamını yapıyorsam desteğimi bende ona veriyorum bu sponsor ilişkisinden dışarı çıkamaz. Herkes parayla sunucu açarsa kim char kasar?
Tymaron haklısın fakat.Günümüzde çoğu sunucu maddi açıdan kapanıyor.Manevi açıdan kapanan ise sadece tr-game diye biliyorum.
@Razor
:) Bu güne kadar kendi adıma bir sunucu açmadım belki çoğunuz hatırlarsınız ama şu an açtığım sunucuda beni kendisine çeken birşey var :P
Haklısın... Bir sunucuyu kaliteli yapılandırıyorsan eğer. Sunucu ve sunucuyu yapılandıran kişi, kendini kanıtlama duygusu çerçevesi içerisinde birbirleriyle tanımlanamaz bir ilişki içerisine girerler ve birbirlerini tanımlanamayan bir sebepten dolayı birbirlerine çekeler
Razor : Haklısın... Bir sunucuyu kaliteli yapılandırıyorsan eğer. Sunucu ve sunucuyu yapılandıran kişi, kendini kanıtlama duygusu çerçevesi içerisinde birbirleriyle tanımlanamaz bir ilişki içerisine girerler ve birbirlerini tanımlanamayan bir sebepten dolayı birbirlerine çekeler
bu sadece sunucu için değil gurur duyulan her şey içindir gerçek hayatta bir değişik yapar burdakinden daha değişik
anlamadıgım konu bunların benim projeyle ne alakası var arkadaşlar ?
Novice
-0.500001
Cok Alakası Var,Bu Isi Bilenlere Bırakın Lutfen Herkes Bildigi Isi Yapsın Bilmiosa Orensin Zaten Orendikten Sora Acmıyacagına Inanıorum
Nowanka : Cok Alakası Var,Bu Isi Bilenlere Bırakın Lutfen Herkes Bildigi Isi Yapsın Bilmiosa Orensin Zaten Orendikten Sora Acmıyacagına Inanıorum

Ağzından Bal Damlıyor :D
Remtas : anlamadıgım konu bunların benim projeyle ne alakası var arkadaşlar ?

Yanlış anlamada eğer sen şu söylenenlerden bir anlam çıkaramayıp bu soruyu soruyorsan bence ultimaya baştan başla

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.