:no BenceDe
ya çok boş konuşan var cidden bu zabora gelip benden stafflık isteyen 15 yaşındaki velet :D ya boşversenize ben sadece scripter arıyorum
ve şu yorumlarınız o kadar boş ki o yuzden açtıgınız serverlar 1 ay dayanıyo nıye harçlıklarıyla 40 ytl ye server açıyosunuz ha bak ben hiç uo sphere kurulum hakkında bilgim yok araştırmadımda ama size şunu soyluyeyım yanımda şirketimde çalışan yazılım uzmanları var bunların aylık maaşı sizin dudaklarınızı uçuklatır yoksa 4 lük bir sistem açmak kolay neyse benim amacım başkaydı hepinizin girip editsiz yıllarca iteminiz kaybolmadan haksızlıga uğramıyacagınız bi serverda o yuzden konu açtım ortak scriptter world builder filan aranıyor dedim ama şu yorumculara bakıyorum 15 yaş ve altı :D size iyi eğlenceler gençler.....
Kötü eleştiriye neden kötü bakıyorsun ki madem imkanın var git sponsor ol açıcam deme açılmayı bekleyen o kadar iyi sunucular emek harcanmış sunucular varki dediği gibi maddiyattan açılmıyor öde 1 yıllık madem o kadar paran var 1 yıl kapanmama garantisini belgeleriyle koy milletin önüne belki o 1 yıl 10'yıla çıkar belki ultima kurtulur. Biz sana tavsiye verirken sen bunu anlamamakta güçlük çekiyorsan benim veya bizim problemimiz değil hoş yaş kompleksim yok senden yaşça küçük insanların tek başına neler yaptığını gören biriyim zaten. Hayatta başarılar
Remtas'ı ben senelerdir tanırım Script bilgisi yoktur ama player olarak UO bilgisi var kaç yaşında gelmiş adam bir firma sahibi UOyu çok seviyor ve bu yolda birşeyler yapmaya çalışıyor ve Tymaron senin tutumunu haklı buluyorum ama biraz düşünsen Tabiki Herşey Maddiyat değil ve Remtas'ta Maddiyattan bahsetmiyor "Projeyi birlikte geliştirebileceğimiz arkadaşlar arıyorum diyor" tabi emek vermiş adam kendi serverını açar Remtas'ta diyorki O Emek versin Birlikte Bir Projenin Altına Girelim Yürüyebildiğimiz Kadar Yürüsün Garanti Veriyorum Diyor. Lütfen Bundan Sonra İlgilenen Arkadaşlar Topic'e Mesaj Atsın Yorumlarınızı Kendinize Saklayın Kolay Gelsin İyi Çalışmalar.
Onu anladık anlamasınada bir insan yeni tanıştığı birine ne kadar güvenebilirki. Şöyle düşün Remtas scriptten anlamıyor ve aldığı kişi onu bir şekilde kandırdı ve çok iyi olduğunu idda etti istenilenleri hep çalarak çırparak yaptı ve bu durumu kimse sunucu açılıp player gelene kadar fark etmedi o zaman ne olacak. Al sana bir tane daha ömrü kısa bir sunucu. Sürekli bunlar yaşanıyor bu yüzden sunucular kapanıyor
Tymaron : Onu anladık anlamasınada bir insan yeni tanıştığı birine ne kadar güvenebilirki. Şöyle düşün Remtas scriptten anlamıyor ve aldığı kişi onu bir şekilde kandırdı ve çok iyi olduğunu idda etti istenilenleri hep çalarak çırparak yaptı ve bu durumu kimse sunucu açılıp player gelene kadar fark etmedi o zaman ne olacak. Al sana bir tane daha ömrü kısa bir sunucu. Sürekli bunlar yaşanıyor bu yüzden sunucular kapanıyor
Aynen!

+99
aynen bende katılıyorum bu arkadaşlara o yüzden ben kendi yazılım uzmanlarıma yaptırdım şu an test aşamasında açıktır sunucu.world builder olarak yardım edip aramıza girmek isteyen arkadaş varsa msn den görüşebiliriz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.