Arkadaşlar ben 1 hafta önce server açmaya kalktım sphere ve scriptler hazır hostuda hallettim tek yapılması gereken serveri yapacak adam yani binevi owner .

Neler mi yapacak ?

1-serverin safesini kasma alanını ve action alanını yapıcak ve düzenlicek.
2-ve buraların yenilenmesinden sorumlu olacak

Ne mi kazanacak ?

1-hiçbir ücret istenmeden server açık kaldığı sürece adminlik
2-cs serverimizde 1 ay adminlik

Ben yapabilirim diyen irtibata geçsin özel mesaj atsın

--Worken--
ekLyebilirsin [email protected]
Hmm 1 hafta öncesinden başladın çalışmaya ve bitirdin ilginç.Yanlış anlama ama senin aradığın world builder olmasın sakın alan falan yapacak :)
Değişik bir yetkili arayışı yinede kolay gelsin..
Ben dediklerini yapacak kapasitedeyim email : [email protected]
Forum Kuralları: - Her üyeye aynı saygıyı gösteriniz. Unutmayın ki her üye aynı oranda tecrübeli ve bilgili değildir, bu yüzden de daha fazla hoşgörüye ve yardıma ihtiyaçları olabilir.

Aşağılayacak şekilde mesaj atmayınız. Gereksiz bir mesaj ve aşağılayacak bir mesaj olduğu için düzenlendi. /uyarı 1

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-06-03 03:31, 14 yıl önce)
Yetki anlayısı bakımından arkadasın biraz değişik düşünceleri var onu ultima bilgisi konusunda da elestiremem ki kimse birbirini böyle elestiremez ne haddine boyle bisey yapmakta ancak arkadas serverı tamamıyle evirip ceviricek birisini arıyor ve boyle serverlarında acık kalma suresını hatırlatmak istiyorum.
umarım aradığını bulursun
Silindi
Members
0
:huh
Aslında Arkadasın Dediqi gibi Sen Word Builder Arıyosun ama bunun daynında Sana yardımıc Olucak Zorda Kaldında çözümler Sunucak Bi dost arkadas Arıyosun Staff kadrona eklersen konusuruz.. Wordl Builderim Bu arada...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.