Pvp Serverı açmak o kadar kolaylaşmışki önüne gelen Pvp açıyor !! Açacaksanız ve kendinize güveniyorsanız Rp Serverı açın !!
Kimse rp serverına güvenipde oynamaz.İmaginary'den bu yana hiç bi server tutulmadı.Playerlara o güvenceyi sağlayamamışlar okadar kasıcaklar 1-2 ay sonra kapanacak milletin güveni kırılıyor böyle gene en iyisi pvp.
Bi Rp ile Pvp nin verdiği zevki birbiriyle kıyaslarsanız böyle ölür Uo tabiki :S
Ultima hiçbir zaman ölmedi böyle konuşarak kendinizi kandırıyorsunuz.Benim Rp'ye bir lafım yok en zevklisi ve eğlencelisi Rp tabiki ama millet heves için açıp sonrada kapatıyorlar adam akıllı Rp Shard Varda Biz mi oynamadık?
// dolaylı yoldan reklam yapmaya çalışmayın. başka uyarı olmayacak.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-11-02 16:16, 15 yıl önce)
Vallahi biliyordum bu işin sonu reklama gider diye :)

Nese başarılar
Nasıl bi isyan bu ya pvp serveri açmayın ? Bişey yapabiliyomuyuz ki adamlar cebine 10,5 ytl harçlık alıp Dayı'nın Hostu na gidiyorlar açıyorlar buna karışamıyoruz zaten bizi de pek dertlemiyr
beyler pvp shard lar bence gayet ei tutuyor
Beyler ne rp si bosu bosuna rp için fazla para verileceği yerde Pvp acıp daha iyi olur. Gidip acıoz adamlar gelio mu sanıonuz. 10-15 kişi oynuo rp yi bi eğlencesi çıkıyo mu kac tane rp serverı var hiç biri pvp gibi tutmuo adamlar kapatmak zorunda kalıolar sacma sacma konular acmayın..
UO yu zeka yaşı olmayanlar oynarsa öyle olur. Kasmaya üşeniyorsa zaten UO da işi ne , gitsin Knight mıdır parayla bişeyler alsın
Xantier : UO yu zeka yaşı olmayanlar oynarsa öyle olur. Kasmaya üşeniyorsa zaten UO da işi ne , gitsin Knight mıdır parayla bişeyler alsın

Bravo işte bende bunu anlatmaya çalıştım yukarda.Sonunda sen anladın beni :D
Kardesim Kimin Ne Shard Acıcagı Kimseye Kalmadı İsteyen Basar Parayı Rp Acar İsteyen Pvp Madem Bu Pvp Ye Bu Kadar Karsısınız.Verin Parayı Acın Bi Rp İlerletin Alla Alla...
uoadmin çok reklam veriosun
bu konunun asıl amacı pvpnin bugünlerdeki yükselişidir.Rp shard aççaklar ordaki playerları rp shardlara çekmeye çalışıolar.Ben pvp shard aççam bi itirazi olan varsa sölesin
Benim anlatmak istediğimi galiba bazıları anlamamış.Bi Pvp Shard açılıcaksa bence kaliteli olmalı ve bütün imkanlar kullanılarak açılmalı.Çok basit ve ucuz bi Pvp Shardı açılmasın demek istemiştim.Ama herkes nedense üstüne alındı !

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.