Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ultima Online 8 yıldan beri oynuyorum ve Oynamaya devam Ediyorum Ben Pvp Serveri Acmak İstiyorum Ama Cok GÜzel Sistemlerle beraber Herşey bana Ait olucak Parasi vs vs sorun değil.. cafemde şuan toplam maxsumun 160 tane pc var... Server acmayi ve ortak olmak istiyorum para konusunda hic bir sıkıntınız olmasin cünkü serverin herşeyini ben karşilamak istiyorum servera sadece benle birlikte sürekli calişicak bir kişi ariyorum 2.3 kişi ariyorum onlarda cok iyi sistemci olucak Scripter Arıyoruz Eğer ben Sağlamin ve Cok iyiyim bu işte derse mutlaka bana başvursun serverimiz Türkiyenin en iyi pvp serverini olmasini istiyorum para konusunda hic kimsenin kuşkusu olmasin... bunlara uyacak arkadaşlar varsa benle iletişime gecip eğer anlaşabilirsek server olayini vericem ... sistemleri herşey Scripter ait olucak... Geri kalanlarda bana ait olucak... Bunlara uyan Dürüst arkadaşlar ariyorum yaş grubu 20 23 arasi olucak.. saygını olucak..

Msn adresim : [email protected]
Yaş Kaç ? :O_o
ben yardımcı olblrm.
Açtıgın SeRver İki Günde Boom :p
Cok klishe bi olay oldu artık bu :)
para ile konuşan biri varsa hep , parası yoktur demektir.Sen bana bir cafenin adresini versene 160 bilgisayarını bak 1 saatte götürebilen adamlar getiricem =))
aLayı Fason bunLarın ya :D

bence bayram harclıklarını harcamaya calısıo :)

[email protected] Msn Adresine Dikkat Çekerim :huh
Atda bari az at 160 pc nedemek ya :D
Niye direk önyargıyla yaklaşıosunuzki ?

belki doğruları söylüyor.

başarılar arkadaşım.
Olamazmı Mumkun Degılmı Sımdı ? Siz Ona Bok Atcagınıza Kendinize Bakın Öyle Konusun Eyw Diyelim .
Niye biz Atıp
tutuoz mu ?
Novice
-0.500001
Off Bu kadar Onyargı Neden Anlamıorum Cocuk Gibisiniz Sanki Cafesine Gidip Gordunuz

Valla Ya Bir Önyargı Sinmiş İlalebet Gidiyo . ooo Serwer Acmıs Ezq Ws Ws Hey Allaım Ya
Bayramdan da yeni çıktık ama neyse :P Başarılar
:huh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.