Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

tmm hocam o zmn bomba olucak bu arada senin emaili verebilirmisn irtibat için
:)

Client için ling veriyom ama upload ediyo baya bekliyo https://www.uodreams.it/varie/UODLauncher.exe
kadhras banlı olduğu için yazamadı oda geliyormuş :)
Mlyı Secıyorum O Indırdıgım Seyın Hata Verıyo Boyle

Uo Rıce Not Found.download ıt and place ıt ın The UoDluncher Direktory....Dıye Hata Verıyor Uo Rıce ı Yukledım Ama Aynı Hatayı Verıyor..Bunu Nasıl Cozucem
Acc aldım bende geleyim bari Guilde alırsın benide artık :O_o:p
ya ben geldim ama ilk basladığım yer çok karısık bulamadum ya bi yardım edin
2 tane server buluror biri uo dreams diğderi uodreamstc9 bi yardıme din hangisni gircem
nerden indirecez bulamadım
hatipoğlu kardeşim emailini verirmisn
uo patch yapınca belki bende gelirim
bu arada ph durumu nasıl serverin?

Bu konu Shaziment tarafından düzenlendi(2008-05-28 22:38, 15 yıl önce)
Hanı Kavanoz Nasıl Yuklendıgını Anlatıcaktı
arkadaslar sımdı full pacht ındırdıkten sonra razoru ındırın en son surumu .net yoksa yukleyın .netsız razor calısmıyor razor yukledıkten sonra acın server id port yerı vardır server id yerıne 195.36.6.33 port yeırne 2593 okeye tıklatın sonra uo acılır aldıgınız acc yazın gırın server 2 tane gozukur orda ustekı oyuna gır... iyi anlatıysam ne mutlu soru olursa hallederız [email protected]
Yaw Sphere oLsa Keşke (:

Şu RunUO ya bi alışsam :)
RekLam Yasaktı Son HatiLadigim KadariyLa. Vea Yabanci ServerLarın OzeLLiqi Nedir?
Novice
0.6
IlkMohikan : RekLam Yasaktı Son HatiLadigim KadariyLa. Vea Yabanci ServerLarın OzeLLiqi Nedir?

Böylesi sevaptır :)
Full Osi gormek İstiyen vardi. Topicler vardi full osi oynamak nasıl diye.biz bunu sunuyoruz size full osi oynamadıysanız buyrun bedava

Bu konu KavaNoz tarafından düzenlendi(2008-05-29 19:45, 15 yıl önce)
Ph Durumu Nasıl Serverda..?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.