Ph kacta kac acık bılmıyorum ama TAME Kastım kolayda geldı.skiller kolay gelıyor
Razor UOG.Dll Hatası veriyor
Ss'leri koysaydınız bizde baksaydık.

Bu konu KavaNoz tarafından düzenlendi(2008-05-29 23:12, 15 yıl önce)
arkadaşlar Şimdi bende ML vardı patch match yapmadım Download bölümündende razor v1,0,11 i indirdim kurdum o İp yi felan yazıorum client gelior ama accmi yazınca uzun bi yazı gelior :D:D accmi onayladım ama kac dkk beklemem lazım :D Bi annatın hayatımda ilk kez Run UO oynucam spherede iimisin dien olursada her türlü şartlarda vs yaparız :D Xtoindery Demonaz-----> Bilen Bilir 8)
Artist reklamda yaptı kendini :p
Ya RunUo daki Büyü sistemine bi türlü alışamıyorum.
Ona bir alışsam gerisi gelicekte (:
arkadaşlar Şimdi bende ML vardı patch match yapmadım Download bölümündende razor v1,0,11 i indirdim kurdum o İp yi felan yazıorum client gelior ama accmi yazınca uzun bi yazı gelior accmi onayladım ama kac dkk beklemem lazım Bi annatın hayatımda ilk kez Run UO oynucam spherede iimisin dien olursada her türlü şartlarda vs yaparız Xtoindery Demonaz-----> Bilen Bilir :

Razor (Latest Version) indireceksin 1.0.1.1 DEgil https://www.runuo.com/razor/download.php
ya ben o razoru yüklediydim zaten ML yede patch yaptırtmammı gerekior :? bide nasıl yaptırtcam :D clienti 2D mi 3D mi calıstırcam biraz acık annatsanız buradakilerin cou sphereci :D
ya mlye patch yaptım ama bi error verdi you client bişiler bişiler yazıodu uo.com felan yazıodu Oky bas client acılsın Cancel to about yazıodu işte okay kapalıdı cancele bastım :D oyuna 3d client actırınca razor ile ilgili bi hata gelior KR yi indiremem 2GB oyun kac saate iner :D
Süresiz uzaklaştırıldın.

Bu konu d4rkz tarafından düzenlendi(2008-05-31 15:57, 15 yıl önce)

Bu hatayı veriyor bende
Ya .net yok yada razor 1.0.1.1 Olmalı Razor (Latest Version) indireceksin
Yok abi sorun .net&裟te değilmiş bilgisayara format atmıştım Uo d:&裟de kalmış ondan yapıyormuş =)

Şimdide Aktivasyon maili gelmiyor :S

Bu konu Branxian tarafından düzenlendi(2008-05-31 12:34, 15 yıl önce)
Bana Maıl Geldı Sımdı Gırdımde Oyuna Young Olarak Basladım Sımdı..Ama Bı Sorunum Var Etrafta Bınalar Falan Gozukmuyor Ne Is Anlamadım..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.