Run Uo Çok Oynadım Eğer Guilde Alırsanız Gelirim =)
Karakteri kurup Britain'e tıkladığımda Creating Character diyip kalıyor öylece...
Patch yaparken de şöyle bir hata aldım :
Error During session
your client may not be the most recent version
you may be able to play the game with your current client
... gibisinden..
beyler ben üyelik patlattım fakat gelen mailde bir recistıreyşın kodu mevcut.bunu oyuna girincemi ne kullanın tarzıdan bişiler söylüyor yada ben yanlış anladım.ama ekantı girip bağlanırkende uzun bi yazıyla klient kabul etmiyor.yeniyse bekleyin diyor.ne kadar sürede aktive oluyor bu ekantlar? yahut maile recistıreyşın linki geliyorda banamı gelmedi anlamadım gitti.
Peki bu adamın ben vergi no istemesi olayını nasıl halledicem anlayamadım? (not; diğer cevaplara bakamadım)
bende gelicemde mail gelmedi
Arkadaşlar ben de katıldım 2 günde skilleri tamamladım şmidi statları kasıyorum.Guildce item çıkarmaya gidicez RunUo'da item önemli olan zaten skiller kolay .. :)
Hepinizi bekleriz taze kanlar lzm bize:D
Launcherda Mondain's Legacy seçince uo rice ile ilgili birşey söylüyor yalnız o uo rice ın ne işe yaradığını anlamadım,indirdim hala aynı şeyi söylüyor.Razor ile girincede veriyfing account ta kalıyor.
Bende duydum bole 400-500 kişilik server'larin reklamlarini fakat girmek nasip olmadi deneme sansi buldum...

Umarim hata cikmaz
Peki arkadaslar nası stat kasbilriz
Oynayan arkadaş varsa bizde gelebiliriz?Kiminle iletişim kurucaz?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.