Büyük Savaş Gitgide Yaklaşıyordu Lord British&裟in Eğitti 50 Civarındaki Özel Savaşçı Grubu Bir Keşif Sırasında Saldırıya Uğramış Ve Sadece 4 Tanesi Geriye Dönebilmişti. Bunlarda Ağır Yaralarla Britain Hastanesine Yatırıldı.

* 1 Ay Sonra *
Britain Kaybettiği Savaşçıları İçin Yas Tutuyordu. Saldırıdan Kurtulan 4 Kahraman Savaşçı&裟dan Adı * Micheal * Olanı Hastaneden Birdaha Çıkamamıştı. Kalan 3 Savaşçı ( Albert , Alexander , George ) Büyük Savaş Yaklaşırken Lord Britishin Huzurlarına Davet Edildiler.

Uzun Bir Yol Katettiler. Ve Sonunda Lord British&裟İn Sarayına Vardılar. Ama Savaşçılar İçeri Girerken Korumalardan Birisi Kılıcıyla Önlerini Keserek ;

"Silahınızı Vermeden İçeri Giremezsini" Dedi.

Bu 3 Savaşçı Bir Süre Birbirlerine Baktılar Hatta Albert Bu işten Biraz Şüphelenmiş Gibi Duruyor Ve Diğer 2 Arkadaşına Mimik Ve Jestleriyle Tuzak Olabileceğini Anlatmaya Çalışıyordu. Sonra George Alexandere Göz Kırparak Silahını gardiyana Bıraktı Ardından 2 Arkadaşı Daha Ona Eşlik Etti. Gardiyanların Arasında Lord Britishin Önüne Gelmişlerdi. Lord British Tahtında Oturuyor Ve 3 Savaşçıyı İzliyordu . Bir Süre Sessizlik Oludu Ve Sessizliği Bölmeyecek Kadar Kısık Bir Sesle Alexander Merakla Georgeye ;

Neler Olduğunu Anlayabildinmi Burada Birsürü Koruma Var Lord British Ne Planlıyor Acaba Diye Fısıldadı.

Albert Bu Fısıldamayı Duymuştu. Biran Kendisini Tutamayarak ;

Lord British Korkuyor Dedi.

Bunu o Salonda Bulunan Herkes Duymuştu Lord Britishte Dahil. Ama Ondan Çok Bunu Duyan Alexander Ve George Taş Kesilmişlerdi.
Albertin Bu Sözüne Karşı Lord British Yumruğunu Sıkarak ;

"Yeter !" Diye Haykırdı Bir Süre Onların Yüzüne Sinirle Baktı Adeta Kendilerine Saldıran Katiller Gibi Bir Yüz İfadesi Vardı . Bir Kaç Saniye İçinde Yüz İfadesi Değişti Ve ;

Korkmuyorum Ben Hiçbirşeyden Korkmam Sadece Endişeliyim Büyük Savaş Yaklaşıyor Ve En İyi 50 Savaşçımdan 47sini Kaybettim Ve Artık Kimse Korkusundan Savaşmak İstemiyor Halk Korkuyor Gitgide Güçten Düşüyoruz Dedi Ve Tahtına Tekrar Oturdu Düşünceliydi.

Alexander Lord Britishin Yüzüne Baktı Bu Gerçek Olamazdı ama Gerçekten İlk Defa Lord British Aciz Bir Biçimde Düşünüyordu Belkide Albert Haklıydı Ne Kadar İnkar Etsede Korkuyor Olabilirdi. Ama Alexander Bunları Düşünürken Albert ;

"Lordum" Diyerek Bir Adım İleri Gitti gardiyanlar Heran Saldıracakmış Gibi Hazırda Bekliyorlardı. Sonra Devam Etti ;

Sizin Endişeli Olmanız Kaybedilen 47 Arkadşımızı Geri Getirmeyecek

Bu Cümleleri Duyan Lord British Eline Kılıcını Aldı Ve Ayağa Kalktı. Kılıcını Alberte Doğultarak ;

"Bu Ne Cüret ! Gardiyanlar Çevirin Etrafını .."

Bir An Bütün Mızraklar 3 Savaşçıya Çevrilmişti. Bütün gardiyanlar Savaşçıların Etrafını Çevirmiş Ve Lord Britishten Emir Bekliyordu..

Bir An Bütün Mızraklar 3 Savaşçıya Çevrilmişti. Bütün Gardiyanlar. Savaşçıların Etrafını Çevirmiş Ve Lord Britishten Emir Bekliyordu..

Bu 3 Savaşçı Ölümün Kokusu ALıyor Soluğunu Yüzünde Hissediyordu . Albert Biraz Tedirgince ;

Biz Elinizde Kalan En İyi 3 Savaşçıyız Dedi.

Bir Süre Sessizlik Çöktü Gardiyanlardan Birtanesi ;

Bu Ne Cüret Lordunla Nasıl Böyle Konuşursun . Efendim Emrinizi Bekliyoruz Diye Haykırdı
Albert, Alexander, George Silahlarına El Koyulduğu İçin karşılık Veremiyorlardı. Alexander Ve George Mızrakların Arasında Ecel Terleri Döküyor Ve Bir Okadarda Hırsla Doluyordu.

Britainde Bu Olaylar Olurken Katillerin Yaşadığı Delucia Daha Farklıydı. Orada Bir Hareketlenme Vardı . Delucia Meydanına Katiller Toplanmıştı . Birsürü Ejderha Zincirlenmiş Ve Birsürü Nightmare Getirilmişti . Katiller büyük Bir saldırının Planlarını Yapıyordu.Katillerin Arasında Bulunan Lord Britishin Casusu Bir Katil Tarafından Delucia Girişinde Onları İzlerken Görüldü Ve Atına Binip Oradan Uzaklaşmaya Başladı . Ama Katil Delucianın Diğer Çıkışında Tuzak Kurarak Mızrağını Casusun Beklemediği Bir Anda Karnına Sapladı . Casus Binekten Düşmüş Ve Binek Korkudan Kaçmıştı . Katil Atının Üstünde Onu İzliyor Ve Kahkaha Atıyordu . Casus Mızrağı Saplandığı yerden Çıkardı . Mızrağa Zehir Sürülmüş Olmalıydıki Casusun Gözleri Kayıyor Herşey Birbirine Karışıyordu. Katil Çıkardığı Kılıcını Casusun Boynuna Vurarak Kafasını Kopardı Sonrada Vücudunu Bir Çuvala Koydu Ve Deluciaya Geri Döndü. Casusun Kafasını Sallandıran Katil , Katillerin Lordu Tarafından Ödüllendirdi. Ve Sonra O Çuvalı Esirlerden Birisiyle Gardiyanlara Gönderdi. Esir Gardiyanlara Olan Biteni Anlattı Ve Çuvalı Verdi.

Gardiyanlardan Bir Tanesi Bunu Lord Britishin Sarayına Getirerek ;

"Efendim Bu Deluciada Bulunan Casusun Geriye Kalanı Bir Esir Getirdi Ve Çok Büyük Bir Ordurya Katillerin Saldıracağını Söyledi" Dedi.

Etrafta Mırıldanmalar Başlamıştı. Lord British Korkuyla Yürüdü Ve Yanındaki Kilitli Kasayı Açtı İçinden Ejder Derisinden Yapılmış 3 Tane Set Çıkardı . Titreyen Sesiyle ;

Bunlar Tanrının Kutsadığı Kıyafetlerdir Sizi Ölümsüz Kılacaktır Savaşınızda Galip Olanızı Sağlayacaktır Diyerek Setleri Titreyen Elleriyle Savaşçılara Uzattı. Sonra Alberte Dönerek Elindeki Kılıcı Uzattı ;

Buda Tanrının bana Verdiği Kılıç Artık Senin . Tanrı Seni Kutsasın Dedi Ve Tahtına Döndü .

3 Savaşçı Şehre İndi Britain Meydanında Bulunan Bankaya Saldırı Olacağını Düşünerek ; Bankanın İlerisindeki Tahta Köprüyü Harab Ettiler. Britain Mezarlığına Giden Yoldaki Silah Satıcısının Endişesi Üzerine O Yolda Kayalarla Kapatıldı. Birsüre Sonra Britainin Bütün Girişleri Kapatılmıştı Sadece Liman Kaldı. Ordaki Gemileride Ateşe Verdiren Albert Böylece Limana Geçişice enqellemiş Oldu.

Kadınlar Ve Çocuklar Lord Britishin Kalesinde Koruma Altına Alındı . Eli Silah Tutan Her Erkek İse Savaşçıların Arasına Alındı. Ama Hepsinin Tecrübesizliği Albert ve alexanderi Düşündürüyordu. Ve Günü Gelmiş Olmalıydı Deluciadaki Katil Ordu Harekete Geçmişti 5 Ejderha Yaklaşık 80 Tane Nightmare Üzerinde Savaşçı Ormanın Derinliklerinde Saldırı İçin İlerliyordu.

Kadınlar Ve Çocuklar Lord Britishin Kalesinde Koruma Altına Alındı . Eli Silah Tutan Her Erkek İse Savaşçıların Arasına Alındı. Ama Hepsinin Tecrübesizliği Albert ve alexanderi Düşündürüyordu. Ve Günü Gelmiş Olmalıydı Deluciadaki Katil Ordu Harekete Geçmişti 5 Ejderha Yaklaşık 80 Tane Nightmare Üzerinde Savaşçı Ormanın Derinliklerinde Saldırı İçin İlerliyordu.

Akşam Olmuştu Britainde Sessizlik Vardı Herkes Düşmanların Gelmesini Bekliyordu. Ama beklenen Gerçekleşmeyecekti Çünkü Düşman O saatte Jhelomu Yağmalamakla Uğraşıyordu. Çiftlikleri Ateşe Veriyor Kadınlara Tecavüz Ediyor Erkekleri Öldürüyordu.Jhelomda Yaşayan 2 Tane Büyücü Onlara Karşı Koymaya Çalışmış Ama Orclar Tarafından Püskürtülmüştü. Brian adlı Büyücü Ellerini Havaya Kaldırdı Bir Kaç Kelime Söyledikten Sonra Gökyüzü Karanlığa Büründü. Bir Anda Şimşekler Çakmaya Başladı. Dragonlar Geri Çekilmiş Sıra Katillere Kalmıştı. Katiller Saldırmak İçin İlerlerken Topluluğun İçine Yıldırım Düştü. 3-4 Tane Katil Cesedi Havalarda Uçuşuyordu. Birsüre Böyle Devam Etmeliydiler. Yanındaki David Adlı Diğer Büyücü İse Ellerini Toprağın Üzerine Koydu Birkaç Kelime Söylendikten Sonra Yer Sallanmaya Başladı Jhelom Yerle Bir Olmuştu. Ama Dragonlar Tekrar Geri Geldi Ve 2 Büyücü Zor Durumda Kaldılar. Bir Ok Davidin Göğsüne Saplanmıştı. Orclar Üstlerine Geliyordu. Brian Tek kalmış Dostu İçin Savaşıyordu Ve Bir Süre Sonra Kazanamyacağını ANlayarak Çantasından Bİr Kaç Büyü Malzemesi Çıkardı ve Büyü Kitabını Açtı Buradan Işınlanmalıydı Davidin Yanına Gitti Ve ;

"Seni Kurtarmalıyım Dostum Dayan" Dedi .

Çok az qucu kalmisti. Bir Anda Kendisini Britain Girişinde Buldu. Köprüler yakılmış Britain Sessizlik Ve Karanlık İçinde Kaybolmuştu. arada Karanlıktan Kurtulmaya Çalışırcasına Gürültüler Çıkartıyordu. Alber Ve Alexander Birden Ortaya Çıkan Bu İki Gizemli Büyücüyü Süzmeye Başladılar. Okçular , Britain BAnkasının Üstünde Gizlenmiş Saldırmak İçin Albertten İşaret Bekliyorlardı. Britain Sessizdi Ve Albert Bu iki kişinin tehlikeli olacağını düşünerek ; Elini Saldırı Komutu vererek Kaldırdı. Biranda Oklar Yayından Fırlamıştı Ama Son Anda Anlamıştı Omzunda Yaralı Birisi Vardı. Ne Kadar "Hayır" Diye Haykırsada Ok Yaydan Çıkmıştı Bir Kere...

SON BÖLÜM !!

Bütün ok'lar gecenin karanlığında bu 2 büyücünün zayıf bedenlerine saplandı.. Bir çuval gibi yere yığılan 2 Büyücünün Arkasından Gürültüler geliyordu. O gürültüler britain'e yaklaşan Ordu'dan başka birşeyin gürültüsü değildi. Ama bunu daha farkedememişlerdi. Albert olayın şokuyla etrafına bakınıyordu ki o anda bir dostunun hainliği yüzünden George Silah satıcısının orada askerleriyle can vermişti ve taşlardan geçerek britaine girmişti bir kısım katiller.. Aşağı doğru ilerliyor ve geçtikleri yerleri ateşe veriyorlardı Britain'in Üstünde bunlar olurken Aşağısında ise okçular karşılıklı atışlarla ısınma turlarına başlıyorlardı.. Birsüre Sonra Yukardan Ejderdahalar saldırmaya başladı.. Britain ateşler içindeydi yukardan gelen Katil ordusu Britain bankasını basmış ve halkı içerde sıkıştırmıştı.. Bir Atlı Mızrağa George'nin kafasını asmış ve Sallıyordu bunu gören Albert gözyaşlarına hakim olamıyordu ..Alexander ise soğukkanlılıkla bir zehirli bıçak çıkarttı .. Ve o an gecenin soğuk savaşını ve sessizliğini bozan bir haykırış ;

Hayıı..ıır

Alexander , albert'e sırtından bıçaklamış ve britain'in kötü sonunu getirmeye yardımcı olmuştu.. Veya kendisi öyle düşünüyordu.. ki Britain'e bir anda bir boyut kapısı açıldı.. İçerden 60 kadar büyücü Ve Lord British geldi.. Bütün büyücüler tek bir kişi gibi birleşmiş etrafına , alev püskürtüyorlardı bir anda katiller geriye doğru çekilmeye başlamışlardıki Aralarında Lord British Yıldırım Kılıcıyla Orduyu bölüyordu.. bir anda en önde bulunan bir büyücünün Bir büyü mırıldanmasıyla Gökyüzünden yıldırımlar düşmeye başladı ve bir sözü üzerine meteorlar düşmeye başladı .. Ordu tamamen püskürtülmüştü .. Ama Kadınlar ve çocuklar dışında Britainde Sağ kalan erkek sayısı çok azdı.. Savaş kazanılmıştı ama 2 Kahraman Ölmüştü .. Lord British Alexanderi Yakalamış ve Öldürmüştü ..

5 Yıl Sonra

Savaştan Kurtulan Erkekler Şehri tekrar inşa etmiş ve Düzeni tekrar kurmuşlardı .. Albert ve George'Nin mezarları ise Britain Meydanda bulunuyordu.. Lord British'in savaşta Alexanderi , george ve albert'in kendisinin yerini alabileceklerinden korktuğu için tutmuş ve öldürtmüştü. sonra alexanderın maskesi düşünce hiç konuşturmadan direk öldürmüştü.. Bu 2 yıl önce anlaşıldı ve Lord British Ayaklanmada Öldürüldü .. Şuan Britain'in Yeni Lord'u , Jhelom'dan kaçan ve britaine geldiğinde ok'larla saldırıya uğrayan 2 büyücüden sağ kalan brian..

Hikayenin son bölümü kötü oldu :(

Bu konu |Holgora| tarafından düzenlendi(2008-01-01 21:41, 16 yıl önce)
"Bu Ne Cüret ! Gardiyanlar Çevirin Etrafını .." :)

Hoş olmuş.Afferin milk boy.
Novice
-14.8
Hepsini Okudum Bravo
Teşekkürler arkadaşlar ^^
hoş dostum :D devamını bekleriz 69 ersin:p
Ederiz gay Pertoş xD
Master
59.2997
Son günlerde Role Play'e karşı bir akım var gördüğüm kadarıyla. Bir şeylerin başarıldığına kanıttır bu. Hep böyle gitmesini ümit ederim.

|Holgora|:
Çok az qucu kalmisti. Bir Anda Kendisini Britain Girişinde Buldu. Köprüler yakılmış Britain Sessizlik Ve Karanlık İçinde Kaybolmuştu. arada Karanlıktan Kurtulmaya Çalışırcasına Gürültüler Çıkartıyordu. Alber Ve Alexander Birden Ortaya Çıkan Bu İki Gizemli Büyücüyü Süzmeye Başladılar. Okçular , Britain BAnkasının Üstünde Gizlenmiş Saldırmak İçin Albert'ten İşaret Bekliyorlardı. Britain Sessizdi Ve Albert Bu iki kişinin tehlikeli olacağını düşünerek ; Elini Saldırı Komutu vererek Kaldırdı. Biranda Oklar Yayından Fırlamıştı Ama Son Anda Anlamıştı Omzunda Yaralı Birisi Vardı. Ne Kadar "Hayır" Diye Haykırsada Ok Yaydan Çıkmıştı Bir Kere...

Role play'e yakışmıyor bence g yerine q vs. kullanmak. Yazının geneline bakıldığında gayet hoş başka yazılarınıza bekleriz =)
Bazı yerlerde "q" harfini kullanmışım alışmaya çalışıyorum ve yazımı düzeltmeye çalışıyorum o kadarını mazur görün ve yorumun için teşekkürler =)
Silindi
Novice
1
Bütün kelimelerine büyük harfle başlamasan iyi olur :)

Okumadım ama en kısa zamanda okumayı planlıyorum.
Peki büyük harf sorununuda düzeltmeye çalışıyorum :) Bu arada nasıl okumazsın ulen ! Msne girme sen :D
Silindi
Novice
1
Böyle yazılar yazabildiğini bilmiyordum Ersin. Hikaye güzel ancak Michaell'in dediği gibi Türkçe kullanımına dikkat etmelisin hatta, dikkat et ulan. :D
Son bölümüde eklemiş bulunuyorum ..^^ Yeni Rp'lerle Tekrar Buluşalım .:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.