Arkadaşlar Michaell'in ve Slothere'in yazılarından sonra FRP'ye karşı bir isteğim oluştu . Ardından bugün UO kitaplarına rastladım . Tesadüfen oluşan bir şey . Neyse işte Ultima Teknokrat Savaşı üçlemesini aldım . Fakat aklımda şöyle bir şey oluştu . Şimdi aldığım kitaplar Ultima'ya dair DÜnya üstündeki tüm kitaplar mı yoksa yoksa Ultima : xx , Ultima : Teknokrat Savaşı tarzındaki farklı serilerin Teknokrat Savaşı kısmının üç kitabını mı aldım ?

Bu konu abhosglh tarafından düzenlendi(2007-12-30 00:21, 16 yıl önce)
Bende okudum üçünüde hatta okuduktan sonra rol yapma oyunlarındaki ismim Gabriel Montenegro oldu :yes

Bildiğim kadarıyla Teknokrat Savaşı Ultima'nın dünya üzerinde bulunan tek kitabı ( serisi )
Silindi
Members
1
Kitaplar hakkında fikrim yok.Bende fantastik edebiyat kitapları almak istiyordum.Bu aralar alıcam sanırım birkaç tane.
Teknorat Uo ile alakalı tek seridir.Ha yeni başladıysan Dragon Lance ve Ravenloft Karagül şövalyesi ve Karagulüun hayaletini de okumanı tavsiye ederim.Ha bide vampir hikayelerinden hoşlandıysan Raveloft'un Sislerin vampiri ve bir vampirin anılarını okuyabilirsin.

Bu konu Earl tarafından düzenlendi(2007-12-30 16:07, 16 yıl önce)
Kitapları okuyorum su adna gercekten çok manyak bir kıtap herkese onerırım ordakı hıkaye gercek uo dunyasını esas larak yazılmıstır hatta vesper brit falan var
@Earl
Daha 15 sayfa okudum uykum geldi uyudum bir ara :) Eğer o dediğin kitaplar UO ile alakalıysa ilgimi çekecektir ama öyle fantastik edebiyat kitaplarına çok fazla ilgim yok sırf UO ile alakalı ve de uzun zamandır kitap okumadığım için aldım :)
Uo ile alakalı değil fakat emin olabilirsin hepsi çokgüzel kitaplar.
Ben ejderha mızrağı serisinin içinden sadece kış gecesi ejderhalarını okudum.Sonra tekrar kitap almak için kitap evine gittiğimde büyük bir seri ile karşılaştım ve hangisini alacağımı bilemedim başka bir kitap alıp cıktım.Hangisini almalıyım :) ?
Yaz Alevi Ejderhalarıydı sanırım onu almalısın. Zaten ilk onu okumalıydın.Ondan sonra Yitik Yılın ejderhaları.
yaz alevi değil sonbahar ilk kitabı
Elimdekiler bitsin Ejderha Mızrağına devam ederim :)

Şuanda Ultima Teknokrat Savaşı Üçüncü bölüm Kargaşa'nın bir kısmını okumamıştım.Tekrar ona devam ediyorum :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.